Sayfa 603/691 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1. 1.65 üstü kapanışlar yeni bir trende sokabilir hisseyi.YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

2.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    1.65 üstü kapanışlar yeni bir trende sokabilir hisseyi.YTD
    sn tahminci cemaş ile kiler hatta katmeri aynı anda hemen hemen aynı fiyat aralıgı olan yerlerden beri al sat yaparak ilerledim içlerinde şuana kadar en iyi performansı katmer gösterdi fakat dikkatimi çeken ise destek ve dirençleri bire bir aynı bu duruma göre cemaş da aynı yolu takip edecek izlenimi uyandırıyor bende ... dün 1 .58 1.59 aralıgından girdim cemaş ve kiler bire bir aynı korelasyon da sanki bir birlerini takip ediyorlar
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

3.  Alıntı Originally Posted by erah24erzincan Yazıyı Oku
    tahtacı iyi toplamış malı resmen tulum çıkardı denilebilir 10-15 milyon lotla 12 kademe cizdi aort 1.73 -1.74 gelirse bende oyuna dahil olabilirim bakalım ilerleyen saatler neyi gösterecek
    74 ler de geldi..76 ları verdim şimdi maliyet 74,5

4.  Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    74 ler de geldi..76 ları verdim şimdi maliyet 74,5
    hayırlısı olsun sn şekerli
    sabır herşeyin ilacıdır..... unutma dokundugun herşey bir gün ölecek ve hesap vereceksin ....

5. Ağam bizimle eğleniyor.. Yarım saattir 72-73 de oyalandırıyor 73-76 arası boş .. Hani diyor ki 73 den alın nasılsa 76 ya kadar yolu var en azından... Benim gibi kademeye alıp satanlara yol gösteriyor, daha doğrusu gel gel yapıyor.. Hani ikiüç gündür kademeleri çizip çizip duruyordun ne oldi.. Nefesin mi tıkandı.. Bekleriz ve yemeyiz bu ayakları

6. Sn. erah24erzincan, alsat larınızı takip ediyorum, maşallah nazar değmesin. CEMAS dinleniyor daha yolu olduğunu düşünüyorum. KATMER i takip etmiyorum. KLGYO 1.65 üstünde her halükarda tutulmalı. IEYHO da bence takipe değer bir kağıt hareketlerini incelerseniz demek istediğimi anlarsınız. AKFGY, GOZDE ve OZGYO beklediğimin karşılığını verecek gibi duruyor. Yan kağıtlar da prim başladı, bir süre yan kağıtlar hareketli olur. YTD

erah24erzincan;6141740]sn tahminci cemaş ile kiler hatta katmeri aynı anda hemen hemen aynı fiyat aralıgı olan yerlerden beri al sat yaparak ilerledim içlerinde şuana kadar en iyi performansı katmer gösterdi fakat dikkatimi çeken ise destek ve dirençleri bire bir aynı bu duruma göre cemaş da aynı yolu takip edecek izlenimi uyandırıyor bende ... dün 1 .58 1.59 aralıgından girdim cemaş ve kiler bire bir aynı korelasyon da sanki bir birlerini takip ediyorlar
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

7. 70 altı beklemedeyim..YTD

8. Çok eğleneceğük çokkk

Sayfa 603/691 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •