Onemli Gunler Banner
Sayfa 603/1006 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8047 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Viop LVIII

1. Merkez Bankası krizi ile milleti güzel uyutuyorlar diye düşünüyorum,bu nedenle daha önce yazdığım gibi yükselişin seçimden önce olacağını düşünüyorum.çünkü elimdeki hisseler ve diğer hisselerin çoğu fazla hissettirmeden yükseliş trentinde.Hisse grafikleri şayet olumsuz bir durum olup aşağı tekrar dönmezse, bir kıvılcım bekliyor , seçim sonrası bu kıvılcım için uzun bir süre.

2.  Alıntı Originally Posted by çıtak Yazıyı Oku
    valla ben bofa ile iş'in peşine takılacağım

5 lik bolingeri daraltsın... alt bolingerinden lönk açmayı planlıyorum artık 21 barındamı olur, 22 mi bilmiyom, nerede olursa

ama bu seferde nasdaq, sp500 yatay... neyse bakacaz
    abey sen reverse olmayı da sindirmiş biri olarak problem yok tabi ki long şort poz alacağız abey. sadece geceye poz taşımamak gerek demek istedim bir sabah sermayeyi kediye yedirmemek adına abeyim.

Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    abey sen reverse olmayı da sindirmiş biri olarak problem yok tabi ki long şort poz alacağız abey. sadece geceye poz taşımamak gerek demek istedim bir sabah sermayeyi kediye yedirmemek adına abeyim.
    bana mı diyorsun ? cumadan long aldıkta, sabah battukya... izlemedin mi ? herkeşler beni güldü ''mal la bu çıtak '' deye
    akşama kadar zarar çıkarmaya uğraştık

Alıntı Originally Posted by abicim Yazıyı Oku
    he yaa.. 892650 şortu 899300 den reverse etmek, her manyağın işi deel

5.  Alıntı Originally Posted by snob77 Yazıyı Oku
    Merkez Bankası krizi ile milleti güzel uyutuyorlar diye düşünüyorum,bu nedenle daha önce yazdığım gibi yükselişin seçimden önce olacağını düşünüyorum.çünkü elimdeki hisseler ve diğer hisselerin çoğu fazla hissettirmeden yükseliş trentinde.Hisse grafikleri şayet olumsuz bir durum olup aşağı tekrar dönmezse, bir kıvılcım bekliyor , seçim sonrası bu kıvılcım için uzun bir süre.
    snob77 abey aynı beklentiye sahibim haklısın hisseler de zirvede olmayanlar sinsi sinsi yükseliyorlar 2 haftadır. hissede olmak farklı be abey vobda poz almak ve geceye kalmak, her iki yöne de ender görülen risk potansiyelinde. 2-3 tavan da yapsa kimse gık diyemez tabanda yapsa. bol şans abey

herkes kendini kurtarmaya baksın. bu işler iş değil.

viop işi zaten tamamen batakhaneye dönüştü.

sezen ablanın dediği gibi. hepsini yak.

https://www.youtube.com/watch?v=0-DpSouDHU4

7. Yunus Paksoy:
    TBMM yarın İsveç’in NATO üyeliğini gündeme alacak

— CNN Türk

VİOP30 günlük, BofA ve İs Yatırım short azaltmış, BofA artık shorter degil, longları kapatan YapıKredi Yatırım shorter olmuş,
    günlükte ve taşınan pozisyonlarda long avantajlı hale gelmiş görünüyor,
    Piyasa bugün satış bekliyordu ama tersi oldu, yarın daha fazla dikkat etmeli, rahatlamış piyasayı bu seferde ters de bırakmak isteyebilirler, ama bu tezimi buradaki pozisyonlar fazla desteklemiyor!

Sayfa 603/1006 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •