Sayfa 603/1023 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon
Arama sonucu : 8182 madde; 4,817 - 4,824 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Az önce bursa vişne caddesinde müşteriden aldığım bir miktar parayı döviz bürosunda 500 dolar yaptırayım dedim aldığım yanıt elimizde hiç dolar yok herkes hücum ediyor yanimdada bir adam 2000 dolar istedi yarın gelin dedi inanılır gibi değil piyasada dolar kalmamış

Alıntı Originally Posted by KraL Yazıyı Oku
    Az önce bursa vişne caddesinde müşteriden aldığım bir miktar parayı döviz bürosunda 500 dolar yaptırayım dedim aldığım yanıt elimizde hiç dolar yok herkes hücum ediyor yanimdada bir adam 2000 dolar istedi yarın gelin dedi inanılır gibi değil piyasada dolar kalmamış
    Gidin bankadan alın .

Can sıkıntısı var , boş boş oturmak sıkıyor adamı heyecan olsun diye viop ta Dolar short da pasifteyim 5.4679 ama baktım işler moka sardı emri değiştirebilirim tabi.

Borsa kenefi normal şartlarda bugün eksi açması lazımdı TÜPÇÜ gazı borsanın çakallarına ilaç gibi geldi. Desem ki sağlam , borcu harcı olmayan , ihracatçı şirketler pirim yapıyor hadi neyse ,yeriz zokayı ama bakıyorum bankalar en çok yükselenler. Yahu tamam borsanın kerizi hiç bitmez lakin bankalar ! nasıl yükselir bunu yiyeyecek kadar da keriz olmamalı diye düşünüyorum.

5. Bloomberg te spikerin sorduğu soru şu
    '' KURDAKİ GEVŞEME EĞİLİMİNİN NE YA DA NELERE BAĞLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ''
    ( şu anda prof erhan aslanoğlu'na soruldu bu soru )

Vay m.k

bu milletin kaybetmesi mecburidir..

6.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Borsa kenefi normal şartlarda bugün eksi açması lazımdı TÜPÇÜ gazı borsanın çakallarına ilaç gibi geldi. Desem ki sağlam , borcu harcı olmayan , ihracatçı şirketler pirim yapıyor hadi neyse ,yeriz zokayı ama bakıyorum bankalar en çok yükselenler. Yahu tamam borsanın kerizi hiç bitmez lakin bankalar ! nasıl yükselir bunu yiyeyecek kadar da keriz olmamalı diye düşünüyorum.
    Yahu bu borsa kenefi efsane bir deyim olmuş, ne zaman bunu okusam kahkahalarla gülüyorum..

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Bloomberg te spikerin sorduğu soru şu
    '' KURDAKİ GEVŞEME EĞİLİMİNİN NE YA DA NELERE BAĞLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORSUNUZ''
    ( şu anda prof erhan aslanoğlu'na soruldu bu soru )

Vay m.k

bu milletin kaybetmesi mecburidir..
    Algı mühendisliği böyle bir şey emin olun bu goygoyu yiyen çok keriz vardır.

Alıntı Originally Posted by tunguska Yazıyı Oku
    Yahu bu borsa kenefi efsane bir deyim olmuş, ne zaman bunu okusam kahkahalarla gülüyorum..
    Borsayı açıklayacak daha iyi bir kelime TÜRKÇE lügatta ben bulamadım.

Sayfa 603/1023 İlkİlk ... 103503553593601602603604605613653703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •