Sayfa 604/999 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 4,825 - 4,832 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Fiba'nınki farklı yerlerde satılıyor
    Mevcutta kullandığınız yerden bi kontrol edin isterseniz alabilirsiniz bence
    İş yatırım'ınkinden daha iyi getirmiş son 1 ayda

https://www.tefas.gov.tr/FonAnaliz.aspx?FonKod=FIL
    Fiba Portföy PPF yıllık getiride de 3. Sırada TEFAS'ta işlem görüyor yani TEFAS erişimi olan her kurumdan alabilirsiniz.

2. tüm fonlar heryerden bankalar ve aracı kurumlardan alınıyor
    net mi brüt mü nün cevabı ise net. örnek hesap yaptım oradaki rakamlar hesabınıza yatıyor.yıllık bakım falan diye masrafta yok

3. mesela ben 20 bintl global para piyasası fonu aldım cuma günü, ptesi 38 tl hesabıma yattı

4.  Alıntı Originally Posted by mevduat Yazıyı Oku
    tüm fonlar heryerden bankalar ve aracı kurumlardan alınıyor
    net mi brüt mü nün cevabı ise net. örnek hesap yaptım oradaki rakamlar hesabınıza yatıyor.yıllık bakım falan diye masrafta yok
    Her bankada hepsi mevcut değil .Anlaşmalı olduklarını satıyorlar sadece yanlış bilmiyorsam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Bankalarda Yatırım sözleşmesi imzalayınca internet şubeden kontrol etmek gerek,benim işlem yaptığım aracı kurum internet sitesinde hepsi var

6.  Alıntı Originally Posted by mevduat Yazıyı Oku
    tüm fonlar heryerden bankalar ve aracı kurumlardan alınıyor
    Fonların alındığı bankanın komisyon oranları çok değişiklik gösteriyor mudur?

Örneğin Garanti Bankasından , garanti portföy'ün 1.para piyasası fonunu alırsak ödenecek toplam komisyon ve yönetim gideri ile

Burgan bank internet şubesi üzerinden Akbank'ın Akportföy 1.para piyasası fonu için toplam komisyon ve yönetim gideri oranı

ciddi bir sapma gösterebilir mi?. Sonuçta Burgan Bank ta TEFAS'ta satışına aracılık ettiği fonlar için kendisi de bir aracılık komisyonu almak istiyordur?

TEFAS fonları için bankaların internet sitelerindeki pazarlama komisyonları standart mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    ING veri ihlali bildirimi yapmış. Gerçek kişi tacir ve tüzel kişi tacirlere ait kişisel veriler sızdırılmış

https://www.kvkk.gov.tr/Icerik/5375/...-ING-Bank-A-S-
    Bu sizce paramizi riske atar mi? Cekmelimiyiz?

8.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Her bankada hepsi mevcut değil .Anlaşmalı olduklarını satıyorlar sadece yanlış bilmiyorsam

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Doğru biliyorsunuz. PPF'ler her yerde satılmıyor. Genelde anlaşmalı olan kurumlarda satılır. Portföy şirketiyle bağlantılı olan banka veya aracı kurumdur genelde satıldığı yerler eğer TEFAS'ta işlem görmüyorsa.

Sayfa 604/999 İlkİlk ... 104504554594602603604605606614654704 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •