Sayfa 606/1009 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 8072 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. leblebi ekonomisinin mihenk taşlarından birisi leblebi alacak parası olmayanlara kendinin uçan saraylarını savundurmaktır.
    *
    gören göz

2.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    hayır ekonominin temeli ve mekanizmaları leblebi düşürmeye dayalıdır. hiç bir şey var etmez. mekanizması din ve işine geldiğinde şuan olduğu gibi milliyetçilikle leblebi düşürmektir. temeli borç ve aldatma üzerine kuruludur.
    *
    Çorum dünyanın merkezi olduğu için herşey Çorum dan doğmuştur.
    cafede konuşulduğu gibi çirkin ama makyajlı iken güzel biriyle evlenip çirkin çocuk sahibi olmak gibi mi?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
     Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    şu anki durum 28 Şubat'ın eseridir.
    ister inanın ister inanmayın katsayı, başörtüsü vesaire olayları olmasaydı bu durum buraya gelmezdi.
    etki tepki doğurdu.
    olan memlekete oldu.
    Olan oldu...

Ben şu anı söylüyorum.

Sen teslim gibi bir haldesin...

Neyse...

Seni ve benzerlerini epey tanıyorum Happy.

4.  Alıntı Originally Posted by CayCi Yazıyı Oku
    Çorum dünyanın merkezi olduğu için herşey Çorum dan doğmuştur.
    ÇORUM'DA BÜYÜK SEVİNÇ YARATTI: Anadolu Ajansı'nın haberine göre, "Google'ın haritalama servisi Google Haritalar'ın, dünyanın coğrafi merkezini Çorum kırsalını oluşturan bölge olarak açıklaması" Çorumluları mutlu etti. Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Hürriyet Meydanı'nda yaptığı basın açıklamasında, Google'ın haritalama sisteminin dünyanın en çok kullanılan ölçüm sistemi olduğunu, dolayısıyla yapılan tespitin doğru olduğunu söyledi.

http://corum.bel.tr/yonetim-kurulu/baskanimiz/

5. acaba musul 82 olur mu ? diyenler evdeki altınlarını götürsün şimşek in altın tahviline yatırsın.
    *
    bir süre sonra evde altın tutmak kolda altın takı bulundurmak ihanet sebebidir diye khk çıkarsa leblebiler komşularını şikayete koşar mı ?
    *
    acaba musul 82 olacak diye seferberlik ilan edilir mi ?
    *
    kafamda deli sorular.
    -
    çay saati

6. abd yargısı bizim ülkeye çok büyük miktarda aynı vosvosa kestiği gibi ceza keserse bu cezayı kim nasıl ödeyecek ? ödeme mekanizmaları nasıl olacak ? varlık fonuna alınan malum şirketlerin hepsinin sahibi varlık fonu olduğu için ceza gelirse ne olacak ?
    *
    çay saati biter gerçekler acıdır.

7.  Alıntı Originally Posted by Happy Yazıyı Oku
    yahu sen de büyüklerine saygı duy, bak küçüğümsün diye ben seni nasıl seviyorum.

sen hayatta olan büyüklerine bir sor, babanın resmini de istemeyi unutma..!!

8.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Olan oldu...

Ben şu anı söylüyorum.

Sen teslim gibi bir haldesin...

Neyse...

Seni ve benzerlerini epey tanıyorum Happy.
    ağabey tanımak iyidir, insan tanımadığından korkmalı.

Sayfa 606/1009 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •