Sayfa 607/653 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617 ... SonSon
Arama sonucu : 5223 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: ASELS - Aselsan Elektronik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Sayın Junge Sayın Bohem ikiniz gibilerle benim yolum bir kırmayın birbirinizi. Ama şunu bilin bu topicte yıllardır arada tekrarlanan bazı şeyler normal değil.Ben bunu bilir bunu söylerim.Bunları yapanlarında düşündüğü yatırımcı değil.Bunu iyi bilin. Saygılarımla.

Yoksa benim için hava hoş yazmayıveririm olur biter kendi adıma.Başımda ağrımaz hiç boş yere böylece. AMa malımı asla ben istemedikçe ederine gelmedikçe alamazlar elimden. Gerekirse çocuğuma bırakırım yine satmam....

Tek bu tahta değil son derece saçma sapan operasyonlar olan da çok tahta var. Sabretmek lazım.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

2.  Alıntı Originally Posted by junge Yazıyı Oku
    Böyle bir cümle kurmanızı kabullenmek istemiyorum.
    Bu soruyu gerçekten soruyorsan cevaplaya bilirim.
    ben 2012 yılından beri aselsandayım 7 li rakamlarda çok oyalandığını hatırlarım 1 kere satıp 2015 yılında 85 bin tl ye işyeri aldım 2020 gibi satıp araba almıştım tabi tamamen hepsini satmadım 2017 yılında 10 000 lot aselsan vardı 47 tl olduğunda aracı kurumum arayıp satmamı tavsiye etti satmadım inat edip 9 tl thy vardı 26 fort oto 35 tl tupraş nasip ben şahsen şükür diyorum nasipten ötesi yok biz 200 tl olur satarız bi bakmışız 700 800 olmuş hayırlı kazançlar hepimize YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

3.  Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    Sayın Junge Sayın Bohem ikiniz gibilerle benim yolum bir kırmayın birbirinizi. Ama şunu bilin bu topicte yıllardır arada tekrarlanan bazı şeyler normal değil.Ben bunu bilir bunu söylerim.Bunları yapanlarında düşündüğü yatırımcı değil.Bunu iyi bilin. Saygılarımla.

Yoksa benim için hava hoş yazmayıveririm olur biter kendi adıma.Başımda ağrımaz hiç boş yere böylece. AMa malımı asla ben istemedikçe ederine gelmedikçe alamazlar elimden. Gerekirse çocuğuma bırakırım yine satmam....
    yok dostum niyetim kimseyi kırmak üzmek değil ama bazen çok aşırı kötülüyorlar sanki hisseyi yoksa banamı öyle geliyor

4.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    yok dostum niyetim kimseyi kırmak üzmek değil ama bazen çok aşırı kötülüyorlar sanki hisseyi yoksa banamı öyle geliyor
    Arakdaşım ne yapayım görüyorsunuz hisse bir % 10 daha düşse adımız burada pazarlamacıya çıkacak.Sanki ben buraya ilk kez 67 de ya da 2 USD de gelip yazdım.

Bu şirket bende olsada olmasada ederi bu değil. Sırf bunu savunuyoruz diye troll olduk.Neyse herkese iyi akşamlar.

Adım hıdır elimden gelen budur. Bazen dürüstlük ve bilgi tek silahın olunca bazılarına yetmiyor gücün......
    Son düzenleme : Zdx&Lunar Soul; 19-03-2024 saat: 18:53.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

Güzel ralli yaşıyordu geri geldi aselsan iyi başladı 2024 yılına düzeltmesi devam ediyor azda olsa bugün seansı kötü kapatmadı dahası rallisine ara verdi diyelim dinleniyor aşağıda 50 altına düşüş yaşamadığı sürece sıkıntı yok yukarıda 60 civarları aselsan rahatlatır 12 aylık zirvesi 67,30 üzerinde yeni ralli beklerim kısmet diyelim ytd.
    Birbirimizi kırmaya gerek yok forumda aselsan olmazsa farklı trene bineriz sağlık olsun der geçeriz ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    gerçekten niyetim kırmak yada yermek değil şahsi olacak belki ama siz neden aselsandasınız
    Aselsanı 20 yıldır alıp satıyorum ancak ciddi oranda girişim 2017 de bölünmekle birte halka arzı %25 çıkardığında girdim tepeden biraz sattım 6$ lardan seinrt yükselmeye başladığı 3,5$ seviyelerine düştü dedik daha düşmez bu kez yüklü girdik ancak aynı süreçde CB ye bağlandı, düştükçe düştü 1,2$, inatla çıkmadım, zoruma gitt, satmadım.
    Niye aselsan aldın diyeceksin hangi alışım için söylüyorsun en son aldığımdan bu yana neredeyse 7 yıl geçmiş, bugün asla almam. O zamanlar, bnim aldığım zamanlar yani, şirketin projeleride hedefleride karıda işliyordu (halada işliyor )
    Ancak ben aldığım zamanlarda oldukça şeffaftı şirketin cebine gizli eller girmemişti, güvensiz ortamı yoktu, şirket çalışıyor ama şimdiki gibi hem çalışıp hemde köle muamelesi görmüyordu.

Benim siyasi bir tafafım yok 30 yıldır oy vermiş değilim tüm parti ve siyasiler bana göre bir babanın aynı amaca hizmet eden evlatları gibi düşüncede farklı görünselerde amaçları hizmetleri tek amacadır. al birini vur ötekine .

Ancak forumda aselsanın düşürüldüğü durumu görmezden gelen kişilerin akpye yakın düşüncede olan arkadaşların eleştrilerini sanki aselsan şirketine yapılıyormuş bir algı maniplasyonu yapılyor, barsada vede şirketin hesaplarıyla yapılan işlermlerin tümünde iktidarın payı var.
    aksine iktidar şirketin yakasından cebinden elini çekse yatırımcısıda abad olur. ben elimdekilerin yarısı artık dayanamadığım için yada güvenemediğim için yenilgiyi kabul edip 1,60$ lardan zararına sattım. ben sattım 2,15$ e yükseldi 7 yıl bekle 2 ayda geldiği nokta beni afallattı erkenmi sattım diye afalladım. şimdi ise strese gerek yokmuş keşke 2,15 ten tamamnı boşaltsaydım diye düşünüyorum, KAAN projesini el birliği ile medyada piyasada güzel pazarladılar gibi geliyor, artık tekrar çıkarm veya bi 5 yıl daha mı süründürür belli değil.

Realist davranıyorum, akp li reisçi vatan evlatları sanıyorki reis yoksa memlekette yok, bu düşünce olduça hastalıklı ve yanlış. Reis dediki bu son seçimim, "Hadi İNŞALLAH" diyorum, artık ona bel bağladım.

Arkadaşlar geçmiş bitmiştir yok borsada öyle önemli olan yarın, perşembe günü yada 3 ay sonra aselsan nerede olur sorgulanması gereken budur.Aselsan ülkemizin değeridir bana göre en önemli teknoloji şirketidir ve ülkesinin önünden koşmaya başlarsa aselsan şuan bulunduğu fiyat komik kalacaktır yazdığım gibi 2024 yılına iyi başladı o potansiyel var aselsanda borsanın garantisi yok olmazsa farklı trene biner sağlık olsun deriz gerçek olan aselsan ülkenin en önemli teknoloji değeri ve markasıdır ytd.
    İhracat oranını bilmiyorum arttırırsa hisseye fayda sağlayacaktır.

Alıntı Originally Posted by bohem Yazıyı Oku
    aselsanda anlamadığım tek bir şey var insanlar beğenmiyorsa ne diye alırlar aselsan hissesi bi türlü çözemedim
    İyi bir sirket geleceği müthiş ama iktidar eliyle hakkettiği yerleri bulamıyor.
    Neden alıyoruz
    Ucuz çok ucuz aşırı ucuz bedava gitmedi gitmiyor
    Hersey uzaya çıktı ulkede
    Ev alınmıyor dolar altın uçtu arabalar alınmıyor arsa keza aynı
    Bi bunlar kaldı ucuz aşırı sekilde
    Asel 40 iken dolar 2 3 lerde idi
    Şimdi bu berbat tabloyu akp li bir yandaş çıkıp başarı algısı yapiyor
    0.5 ye aldığımız o maydanoz marul vb otlar bildiğin ot 30 40 tl den satiliyor
    Eleştiriler bu yuzden

Sayfa 607/653 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •