Sayfa 609/1002 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 4,865 - 4,872 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Nnf 0.43 Allah bereket versin.

2. Eib +%0,054

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Sua; %+0.0014
    ktm; %-0.0476
    opb; %+0.0063
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

4.  Alıntı Originally Posted by cuneytkazan Yazıyı Oku
    Eib +%0,054

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Buna da şükür. KCHOL eksiydi.

5.  Alıntı Originally Posted by saruhan Yazıyı Oku
    İki gün önce Ziraatten NNF alayım dedim..Fiyat vs görünmesine rağmen HATALI diye mesaj aldım..Hala hatalı ifadesi var ve işlem iptal yok..ya da ben göremedim...
    Ziraatte bu tür durumlar normal midir?
    ben de iş bankasından ak pörtföy petröl fönünü ( aheste ) alamıyorum , işleme kapalı diyore uzun zamandır... iyi de başka yerden alabiliyorum , sende neden işleme kapalı iş bankası sen tefasa bağlı değil misin fön işinde , nasıl kapalı tütarsın ? alım yapacağım zaman sağlama bağlamak için artık kertiği üçe bölüp üç ayrı kurumdan aheste için alım emri gönderiyorum...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

6.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Dardanel'in fondaki payı %10 muş en son bildirimde
    Fiyatı iki katına çıktığı için satmamaları durumunda %20 olur ki buna izin yok diye biliyorum
    Yani en azından yarısını satmış olması lazım son 1 ayda
    kap günjel izähnäğme ;

Fon toplam değerinin
    en fazla %10’una kadar bir ihraççının para ve sermaye piyasası araçlarına ve bu araçlara dayalı
    türev enstrümanlara yatırılabilir.

izin yok ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.

7.  Alıntı Originally Posted by Ugur0101 Yazıyı Oku
    Nnf 0.43 Allah bereket versin.
    her gün ortalama on milyon para girişi oluyor ve muhtemelen yarın ya da en geç cuma günü 200 milyonu geçer. acaba 200'den sonra gerçekten alımlara kapatacaklar mı? yoksa gittiği yere kadar gitsin deyip fon tarihimize yeni rekorlar mı kazandıracaklar? konuyu mail göndererek sorup gelecek cevabı da sizlerle paylaşacağım.

8. actüs pörtföy , azümütle birleşmişti ... actüsle görüşen oldu mu ? hep hedge ile mi gidiyorlar

Sayfa 609/1002 İlkİlk ... 109509559599607608609610611619659709 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •