Sayfa 61/651 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 481 - 488 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. Bölünme fiyatı 1.28... Buçuklu hisse dolacak hissedarların portföyü. Bölünme haberine 1 kademe bile tepki vermemesi şaşırtıcı olurdu, eğer hissenin adı Gentaş olmasaydı... Genellikle bölünme öncesi yükseliş olmayan tahtalarda, hızlı bir artış görülür(dü)... Bu kağıtta olur mu?.. Iıh! Hiç sanmıyorum. Hesap neyse artık, kimseyi -küçük büyük farketmeden- yanaştırmamak gibi bir dertleri var tahtaya... Bi beklentim olduğundan değil de filmin sonunu merak ettiğimden, beklemeye devam, kendi adıma...Topikte ise sabırlar taşmak üzere... Bol kazançlar, selamlar, saygılar... Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Hisseye dışardan yeni alıcı gelmiyor gibi görünüyor. Bu fiyatlara rağmen.Neden acaba?

3. İtalya dan gelen makina parkuru Mengen deki fabrika da üretime başlıyorsa, Mengen deki fabrikanın üretimine yüzde kaç katkı sağlayabilir nasıl öğrenebiliriz?

4.  Alıntı Originally Posted by brbrs123 Yazıyı Oku
    İtalya dan gelen makina parkuru Mengen deki fabrika da üretime başlıyorsa, Mengen deki fabrikanın üretimine yüzde kaç katkı sağlayabilir nasıl öğrenebiliriz?
    Buradan öğrenebilirsiniz.

Niyazi Aydın
    Yatırımcı İlişkileri Bölümü Yöneticisi
    [email protected]
    03123530206

5.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Bölünme fiyatı 1.28... Buçuklu hisse dolacak hissedarların portföyü. Bölünme haberine 1 kademe bile tepki vermemesi şaşırtıcı olurdu, eğer hissenin adı Gentaş olmasaydı... Genellikle bölünme öncesi yükseliş olmayan tahtalarda, hızlı bir artış görülür(dü)... Bu kağıtta olur mu?.. Iıh! Hiç sanmıyorum. Hesap neyse artık, kimseyi -küçük büyük farketmeden- yanaştırmamak gibi bir dertleri var tahtaya... Bi beklentim olduğundan değil de filmin sonunu merak ettiğimden, beklemeye devam, kendi adıma...Topikte ise sabırlar taşmak üzere... Bol kazançlar, selamlar, saygılar... Yatırım tavsiyesi değildir.
    Godard filmleri vardır ya, izlerken sıkıntıdan bayılırsın, o kadar izledim bari sonunu izleyim dersin.. ama sonunda da bişey olmaz.. bu böyle bir tahta, yani olağan şüpheliler filminin final sahnesi olmaz burda...

Ne olur, yıllık banka faizinden 4-5 puan fazla almaya bakmak lazım.. yıllık %20 bırakırsa abv

Merhaba,GENTS
    Uzun yıllardır takip ettiğim bir hisse.Hiç bu kadar gudubetlik yapmamıştı.

2017 1.Dönem sonrası tahmini verileri içermektedir.
    Rakamlar bunu söylüyor,piyasa ise bildiğiniz gibi.
    Yanlışlık gördüğünüz yerleri uyarırsanız memnun olurum.
    Bol kazançlar dilerim.

BİZ DEĞERİNİ ÖLÇERİZ,FİYATINA PİYASA KARAR VERİR.
    BURADA YER ALAN BİLGİLER YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİL,TAMAMI İLE ANALİZDİR.

7. alıcı satıcı görebilen varmı ?atabilir misiniz?

8. yat.tav.değildir.

Sayfa 61/651 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •