Sayfa 61/428 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3417 madde; 481 - 488 arası.

Konu: VAKFN - Vakıf Finansal Kiralama

1.  Alıntı Originally Posted by börkü Yazıyı Oku
    bizi koruyan yok kardeşim ama kazık çakan çok...
    bu yazdıklarımın hepsi bu hükümet döneminde yapıldı
    buna sanat dersek bir tek adı varky yi söğüşleme sanatı.

2. b gurubu hisselerde tavan taban arası fark günlük %2 olsun A grubu hisselerde günlük %5 olsun. bu nedir arkadaş %20 bir insanı 1-2 günde batırıyorlar bu şekilde... elimizde patladı.

3. ben 1997 den beri borsadayım eskidende vardı bir takım dalavereler ama bu kadar hiç olmazdı
    15 senedir verdiğim paranın haddi hesabı yok boğazlarında kalırda yutamazlar inşallah

4. b gurubu hisselerde tavan taban arası fark günlük %2 olsun A grubu hisselerde günlük %5 olsun. bu nedir arkadaş %20 bir insanı 1-2 günde batırıyorlar bu şekilde... elimizde patladı. veya marj yine %20 olsun ama böyle olağan dışı hareket eden hisselere ceza olarak günlük marj oranı %2 düşürülsün. adam soygun yapıyor

5. Alan razi satan razi eldn ne gelir

6. sabah ölü kediyi iyi zıplattı sonra ölü kediyi gebertti ben izlemedim ama tabanı kaldırmış seans sonu çünkü ortalama düşürmek isteyenlere ve yenilere satmak için son darbeyi yapıyor
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

7. Allah'ın hakkı 3'tür.
    Buradan bir tavana götörür mü?

8. yav arkadaşlar neden olayın ters tarafından bakmıyorsunuz
    çıkışın başladığında tavanı 2,01 di ve 1,90 dan girip 1,95 den hemen kaçmıştım
    aynı şekil vkfyo 1,30 alıp 1,23 verdim
    bu düpedüz operasyondur bütün hisselerde böyle olmuyormu hisseyi alıyorlar 1 liradan 5 liraya sonra çakmaya başlıyorlar millet 3 liraya düşünce ucuz diye dalıyor adamlar al sat ile maliyetide düşürüyor sonra verdikçe veriyor operasyon tamamen bitince hisse eski seviyesininde altına iniyor tabi bu uzun zaman alıyor çünkü ky bekliyor satmıyor sattıkça düşüyor

tek şu tarafı var iyi bir düzeltme hareketi olursa operasyon genişleyecek olursa bir noktadan dönüp bu kez ilk tepesinide geçiyor bu pek nadir olsada en son flap,avgyo,avturda oldu
    elinde olmayan için bomba,elinde olan için pimi çekilmi bomba
    sadece 14 yıllık borsacıdan kiisel düşünceler kaale almayın
    Bu forumda yazdıklarım tamamen şahsi düşüncelerimdir,yazdıklarımdan kesinlikle etkilenmeyiniz,yatırım tavsiyesi olarak düşünmeyiniz

Sayfa 61/428 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •