Sayfa 61/946 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7566 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Alıntı Originally Posted by dublerakı Yazıyı Oku
    TL yatırımcısı umutlu
    gir cik yapmadan dolardan para kazanamazsin..
    dolarin yukselmesini beklemek degil miktari arttirmak amac, ben sadi basgan'a guveniyorum..
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

2.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    gir cik yapmadan dolardan para kazanamazsin..
    dolarin yukselmesini beklemek degil miktari arttirmak amac, ben sadi basgan'a guveniyorum..

Çok doğru...
    Ben beceremedim geçen sene...
    Başarılar dilerim...

3.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    ekonomik sistemde ne kadar para yaratılırsa ve bu para ne kadar düşük faiz ile piyasaya salınırsa enflasyonun o derece düşeceğini iddia etmiştir
    ilk okul öğrencilerinin bile görebileceği bir hata yapmış, para arzı artınca paranın değeri düşer.

neyse ki bizi yönetenler böyle hatalar yapmayacak eğitimli kişiler, okuyup üfleyerek doların düşürülebileceğinden haberdarlar...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Ben babamın oğluna bile bi yere kadar güveniyorum..
    Sadi Güvene güvenim Devletin Anadolu Ajansının erdoğan şapkalı başkanına güvenim kadar...

hukuk olmuş guguk hala ıslak rüyalar...

bi gün alttan aliim derken benjo bi gidicek gidiş o gidiş

AK Parti YSK Temsilcisi Özel, İstanbul sayım sonuçları sarkmazsa iki karar birlikte çıkacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,451
    az önce sütçümüz haftaya fiyatımızı arttırıyoruz müjdesini tarafımıza iletti. iki gün önce pırasayı 7 tlye almıştık,açlığa doğru adım --adım gidiyoruz, yeni bir benzin zammıda süpriz olmaz

7.  Alıntı Originally Posted by bigmaster Yazıyı Oku
    az önce sütçümüz haftaya fiyatımızı arttırıyoruz müjdesini tarafımıza iletti. iki gün önce pırasayı 7 tlye almıştık,açlığa doğru adım --adım gidiyoruz, yeni bir benzin zammıda süpriz olmaz
    Lokanta menü fiyatları da coşmuş 1 kilo kıyma parası vermeden 100 gram et yiyemiyorsun tek ucuz diyebileceğim lahmacun ve etsiz çiğköfte oda tek lahmacunla doyarım dersen

8.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    Lokanta menü fiyatları da coşmuş 1 kilo kıyma parası vermeden 100 gram et yiyemiyorsun tek ucuz diyebileceğim lahmacun ve etsiz çiğköfte oda tek lahmacunla doyarım dersen
    kızmak, bozulmak yok ama şunu yazmam lazım: "o da" şeklinde ayrı yazılır...

zaten bu başımıza gelenlerin nedeni de toplumca eğitim seviyemizin çok düşük olması...

bugün bir üniversite mezunu (yani kendisine üniversite diploması verilmiş) kişilerin bile büyük çoğunluğu meramını yazılı olarak ifade etmekten ve cümle kurmaktan bile aciz... yani gidişat kötü...
    yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 61/946 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •