Sayfa 61/367 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ISPARTA K.
    Gönderi
    4,343
    sn nuri para kazansa harcama telaşına düşüyor, kazanamasa üzüntüden kahroluyor ve entegral haberleri atlıyor... ben de sn happy ye hak vermeye başladım galiba

2. bırak ajansı da sallamıyor ayva.

3. Abi elentrukler kesiliye, tablet sarj olmuye be ya...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4. Fur kirbaci, fur kirbaci....

)))))))))))))))))

5.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Abi elentrukler kesiliye, tablet sarj olmuye be ya...
    hadi be ordan ufak at da civcivler yesin.

6. Abi Erzincandaki askerin serbest kalmasi gerekiyordu...Kaldi...

Valilerden acayip aciklamalar geldi...Gozume batanlar,

Erzincan valisi, orduevindeki askerin 210 promil alkollu oldugunu acikladi. Isguzarlik yapmaceksin...

Batman valisi, Batman'in (filmdeki) Batmanli oldugunu mu ney oyle birsey soledi.

Samsun valisi, Samsung Samsun'un onune gecmemeli didi...

Sivas valisi, gecenlerde Sivas' ta buyuk bir patlama olmus ve butun Sivas bunu duymusken, cocuklar catapat patlatiyor gibi birsey soledi.

Bunlar ne yaptiklarini bilmiyorlar...Gorevini yapceyn, kraldan cok kralci olmacen...

7. http://odatv.com/israil-ile-baglarim...512171200.html

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AKP grup toplantısında konuştu. Erdoğan, Kudüs krizine ilişkin “İsrail ile diplomatik bağları koparırız†dedi.
    Biyir abi, cogu yorumcu bunu borsa acisindan olumsuz algilayabilir. Halbuki olumlu.

Netanyahu istifa diyen kalabaliklar toplanmis Tel Aviv'de. Yolsuzlukla sucluyorlar...Iran milisleri Sam'a gelmis, Israil kalkar furur, netekim furdu.
    Adamin askeri kaabiliyeti var. Tayyip Agam Kudus meselesini vurguluyor, demek ki mesele Kudus degil. Israil heran bir cilginlik yapabilir. Heryerden mesaj veriyorlar, sakin yapma diyolla...

Devrim Muhafizlarinin tuyleri yolunacak, baska yolu yok.

8. Ayvagubegin pera kaybettigi nerde gorulmus be ya? Ayvagubek 2 yildir bu forumda yazar, bir kere terste kalmistir...

111.000 endekste "ari viz viz viz" deyerek deyerek foruma gelmis, endeks 101.000'e gitmis, perasini geri almistir.

114.700 endekste, 36.000 puvan alacam demis, actigi 3 parti short 36.600 puvan vermistir. Tesaduf desen, bu gadder tesaduf olur mu abi?

Ayvagubbak ince hesaplarin adamidir.

Ahaaa iste son pozisyon, sabah 6'ya gadder analezi yaptin, sonunda kararimi verdin, didimkine long pozisyon acilacek...

127.500'den furdun longu. Sincilik 4500 puvan verdi. Takmisin 2000 puvan asagidan şeytan kilidini, vampir gibin kanini emecen, birakmam...

Tabii burada bir hata yaptim, onu da yazem...

127.500 oncesi bir pozisyonum daha var. 130.150'den long actin, 130.550'den kapattin...Celik comakci isi...

Iste bunu yapmacektim, 130.150'yi tutacektim, geri gelende 127.750-128.000 araliginda ikinci partiyi vuracagidim.

Boyle yapsaydim elimde 2 parti long olacakti...

Neyse sinci pozisyon nerden kapatilacek, shortlar nerden furulacagin hisabini yapam...

Sayfa 61/367 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •