Sayfa 61/1005 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Viop LVll

1. Borsaya yabancı gitmiyor yabancı cisim giriyor. Hal böyle olunca margen saatlerinde piyasa yapıcınin istediği şekilde baya gevşer sonra hareket olursa olur diye düşünüyorum

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis kuvvetli nefesinle benim eşeği okudun hareket etti sayende şemsiyenin ucu çıktı. Birde Ayhan başkanı okusan belki oda gün yüzü görür
    Denk gelirse haber veririm Ayasofya abi model farkeder mi.
    Başganım da yazsın hanki eşekse onuda okuyup üfleyim, kendime üfleyince tutmuyor belki faydam dolanır

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Arsa fiyatları şindilik yükselmiyo, komşunun arsayı fiyatlamada baz aldım, herif tok satıcı, satası yok aslında ama satılık tabelası var müşteri fiyatına endekislemiş. Bende her gün soruyorum kaç tale deye, almıycan ne sorup duruyun diyo bende sende satmıycan ne tabela asıyon didim, gülüştük beraber
    Şuan suyuniçinde 120bin eridi
    Pideyi yidin yidin en sonunda capitali kediye yukledin,zaman kaybın varsa gene çok iyi,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Borsaya yabancı gitmiyor yabancı cisim giriyor. Hal böyle olunca margen saatlerinde piyasa yapıcınin istediği şekilde baya gevşer sonra hareket olursa olur diye düşünüyorum
    nedense bugün dünden fena kayacaklar hissi var içimde olmaz inşallah milletinkine 1 kayıyorlarsa benmkine 3 kayıyorlar
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Reis kuvvetli nefesinle benim eşeği okudun hareket etti sayende şemsiyenin ucu çıktı. Birde Ayhan başkanı okusan belki oda gün yüzü görür
    1lot 20.68 den heybeye koydum bittin sen
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Denk gelirse haber veririm Ayasofya abi model farkeder mi.
    Başganım da yazsın hanki eşekse onuda okuyup üfleyim, kendime üfleyince tutmuyor belki faydam dolanır
    Başkanım ki bilgisayarcı hiç mi okumuyon kaç kere dedi dgate oku bakıyim reis adamcağız yeşil görsün

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1lot 20.68 den heybeye koydum bittin sen
    Ben okuttum 88 e kadar sattım şimdi aşağıdan geri yerine koyuyorum başkanım

8.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Başkanım ki bilgisayarcı hiç mi okumuyon kaç kere dedi dgate oku bakıyim reis adamcağız yeşil görsün
    Şindi baktım onun durumu aynı ben, suyuniçinde kalmış okusakta fayda etmez

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

Sayfa 61/1005 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •