Sayfa 61/136 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1088 madde; 481 - 488 arası.

Konu: küçük yatırımcı pörtföyü

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
     Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Nasılsın iyisindir inşallah aldığım pakette isimler böyle İzci çok şık isim
    İyiyim çok şükür, Senin de iyi olmanı diliyorum inşaallah...Dostlar, Sağlık her zaman önemli idi, fakat içinde bulunduğumuz bu dönemde daha da önemli olduğunu, değerini daha da iyi anladık gerçekten...Hepinize şifalar dilerim...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

Alıntı Originally Posted by izci Yazıyı Oku
    İyiyim çok şükür, Senin de iyi olmanı diliyorum inşaallah...Dostlar, Sağlık her zaman önemli idi, fakat içinde bulunduğumuz bu dönemde daha da önemli olduğunu, değerini daha da iyi anladık gerçekten...Hepinize şifalar dilerim...
    Biz kasabaya kaçtık kızın dersleri online Ürkmez deyiz Seferihisara bağlı şimdilik hastalık bizi teğet geçti. Herkese sağlık huzur dilerim bende

3. Şimdiden herkese sağlıklı ,mutlu ,hayırlı bayramlar dilerim.

4. bütün yatırımcı arkadaşların bayramını kutluyor,sağlık,sıhhat ve esenlikler diliyorum.

Bende tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı ni kutlar ayrıca Filistine de başsağlığı dileriz

6. Cümleten iyi bayramlar arkadaşlar ,Rabbim Filistinli kardeşlerimize de bayramın yüzü suyu hürmetine yardım eylesin.

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Biz kasabaya kaçtık kızın dersleri online Ürkmez deyiz Seferihisara bağlı şimdilik hastalık bizi teğet geçti. Herkese sağlık huzur dilerim bende
    ürkmezin neresindesiniz

Gece pazarı nin karşısından içeri girince 500 m kara tarafinda dalia sitesi

Sayfa 61/136 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •