Sayfa 61/963 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 7697 madde; 481 - 488 arası.

Konu: IPEKE - İpek Doğal Enerji

1. Hoşluklarla.

2.  Alıntı Originally Posted by hisseli Yazıyı Oku
    Bay acer, bence erken konuşmamak gerek. Yorumları doğru yerin..den değerlendiriniz. Yükseliş teyit vermeden almam. Doğru yerinizden okursanız önceki dediğimi anlarsınız. Al teyidi vermeden almam. Ayrıca Buradan kimseye al sat deme hakkınız yok. Suç işliyorsunuz. İnsanları kendiniz gibi görmeyin. Size al denince aldıysanız sat denince sattıysanız o sizi Bağlar. Burası özgür bir platform. Bilginiz varsa paylaşınız. Yok sataşacaksanız başka türlü hesaplaşırız.dediğim gibi suç işliyorsunuz. Hisse ile ilgili yorum yap desem iki cümleyi bir araya getiremez sataşmaya gelince 10 yaşındaki çocuk sınıfında birincisinin mübarek.
    Asıl sen haddini bil. Ben eleştiri yaptım. Sana hiçbir hakaretim olmadı. Ama sen bakıyorum hakarette mahir birisin. Senin hisse ile yaptığın yorumlar yönlendirme olmuyorda benim espiri mahiyetinde yazdığımmı suç oluyor. Asıl kendi yazdıklarını bir gözden geçir ondan sonra konuş. Senin yazıların yüzünden tedirgin olup hisse almayan kişilerin günahına girme. Çok biliyorsun. Hisse al vermemişmiş. Madem öyle al vereceği rakamı söylede herkes baksın nasıl bir otoriteymişsin. Hisse hakkında çok şey söyleyecek insansınya görelim. Bu soruyu soran arkadaşlar var. Onları Engin bilgine aydınlat lütfen bir faydan dokunsun. YTD

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Sn.hisseli, Sn. acer, Elbetteki bu forum herkesin yorum yapabileceği bir yer. Herkes özgürdür ama birbirinizi kırmayın. Burada hepimiz ortağız. Bence barışın derim.

4. ne var 5.10 da arkadaş

5. Fon satışları yüzünden buralardayız. Bu fon çok fena yaktı bizi. Ama olsun. Bilanço ve satış süreci bize zirve testi yaptıracak. Yaptıracak ta bu baskı bitse. YTD.

6. Bay acer, yeter artık bu kadar takıntılı olmayın. Sizinle muhattap değilim. Espri falan yapmayın benim üzerimden. Geçmiş yazdıklarınızı tek tek okudum ve gördümki iyi sizin beni bu şekilde anlamanız normal. Boş yorumlar..

7.  Alıntı Originally Posted by adoli61 Yazıyı Oku
    Sn.hisseli, Sn. acer, Elbetteki bu forum herkesin yorum yapabileceği bir yer. Herkes özgürdür ama birbirinizi kırmayın. Burada hepimiz ortağız. Bence barışın derim.
    Sn. Adoli61, iyi niyetiniz için teşekkür ederim. Hata benim ciddiye almıyorum artık. Sataşırsa sataşsın. Ben yorumlarıma devam edeceğim. Bu kağıt daha düştüğünde onlar yazacak cesarete sahip olmazlar ama ben düşse de yükselse de yazdıklarımla buradayım. Çünkü grafiklere ve tablolara bakarak yorum yapıyorum. Duygularıma ve portföyüme göre değil.

8.  Alıntı Originally Posted by dewaz Yazıyı Oku
    Eyvallah sn hisseli temennim tüm ky nın kazanması by. zaten kazanıyor.... Sizce hissenin grafiğe göre al noktası neredir.. Bol kazançlar cümleten..

Yatırım tavsiyesi değildir..
    Sn devaz, yükseliş yarında devam etmeli ve hacme göre indikatörler muhakkak yeşerecektir. Ben bekleyeceğim şimdilik. Akşamki kapanış ve yarına göre yorum yaparım. Grafiğe bakalım ne olacak. Düşeni kuramadı daha. Ama kırmasını umuyorum ben de.

Sayfa 61/963 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •