Sayfa 61/654 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 5225 madde; 481 - 488 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1. Bu endekse gore yinede saglam duruyoruz gibi

2.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    çelik halatta sermaysei kadar kar açıkladı fena verdiler
    beklenti bitti
    ondan verdiler

3.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    durdo öyle bir hale geldiki satsan alan yok, alsan satan yok.

işlem hacmi desen hiç yok.

turşusunu kuracaz galiba bu gidişle
    Bundan güzel salatalık turşusu olur...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

4. Bunda beklenti yeni başlayacak farkı orda

5. bu akşam kapa haber düşebilir

6. Beklenen iyi bilançolar önceden beklenti satın alındığı için satış yiyiyor...çıkış yapabilmek için süpriz çok iyi kar açıklamak lazım..

Açıkçası durdodan bunu bekliyorum..durdo şu ana kadar beklentilerimiz dahilinde hareket etti...endeksin tersine Son iki aydır çıktı. .bilancoyu 6.00-7.00 aralığında karşılıyor. .geriye altın vuruş kalıyor. .bu son beklentim izi de karsilarsa ihya oluruz. . ☺☺

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Beklenen iyi bilançolar önceden beklenti satın alındığı için satış yiyiyor...çıkış yapabilmek için süpriz çok iyi kar açıklamak lazım..

Açıkçası durdodan bunu bekliyorum..durdo şu ana kadar beklentilerimiz dahilinde hareket etti...endeksin tersine Son iki aydır çıktı. .bilancoyu 6.00-7.00 aralığında karşılıyor. .geriye altın vuruş kalıyor. .bu son beklentim izi de karsilarsa ihya oluruz. . ☺☺
    Üstad yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum, son iki aydır çıkışta olması bilançoyu fiyatladığı anlamına gelmiyormu?

8.  Alıntı Originally Posted by TaSTaS Yazıyı Oku
    Üstad yanlış anlamayın bilmediğim için soruyorum, son iki aydır çıkışta olması bilançoyu fiyatladığı anlamına gelmiyormu?
    Sadece iyi bir bilanço fiyatlanda. .Çok iyi ve süpriz bır bilançonun ederi buraları değil..hele ki bahsettigimiz ve beklediğimiz bilanço gelirse ????10 rakamı dahi durdoyu tatmin etmez..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 61/654 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •