Sayfa 61/1023 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8183 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    Celeplik değil ama, hata sıkça yaptığım bir şey.

Gevşer alttan alırız hesabı her zaman tutmuyor.

Bende ise hiç tutmuyor...

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Bora abinin satış zamanlamaları manidar
    sanırım bu üçüncü oldu
    kızmaz bora abi
    Kızmaz herhalde..Sn. Umutabi geçengün öyle yazınca aklıma geldiydi..

Neyse bizlerde alıp satmaya kalksak, ki cesaret işi, çokta farklı noktalarda olmayız..normaldir..

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    adama dışarıda hiç köfte ekmek yemiyor musun diye sorarlar, 4 yıl önce bir porsiyon köfte kaçaydı..?
    Ben kasaptaki kiymadan bahsediyorum ne alakası var porsiyonla?Kıyma fiyatı her yıl enflasyonun üzerinde artiyor mu artmıyor mu onu söyle.Disarida her yerden yemem at eşek domuz ne ararsan var bildiğim kasaptan alırım eti kıymayı.
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Wallahi celep deyip durma Bora abim aklıma geliyor..oda aşağıdaki gibi celeplerle beraber satmış oldu:

Biraz takılayım dedim..
    Bora bey talimatla iş yapmaz , sonuca göre doğru yada yanlış kendi aklıyla iş yapar , bizim sözümüz YALAKALIK yapmak için sözde Dolar sattıklarını söyleyen ayak takımı ve hiç bir mok yapmadan milyonları cebe indirmiş FUTBOLCU artıklarına.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Bora bey talimatla iş yapmaz , sonuca göre doğru yada yanlış kendi aklıyla iş yapar , bizim sözümüz YALAKALIK yapmak için sözde Dolar sattıklarını söyleyen ayak takımı ve hiç bir mok yapmadan milyonları cebe indirmiş FUTBOLCU artıklarına.
    Bu açıklamayı yapmanıza gerek yoktu..bilmezmiyiz kendisini..takılıyoruz işte..

6.  Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Ben kasaptaki kiymadan bahsediyorum ne alakası var porsiyonla?Kıyma fiyatı her yıl enflasyonun üzerinde artiyor mu artmıyor mu onu söyle.Disarida her yerden yemem at eşek domuz ne ararsan var bildiğim kasaptan alırım eti kıymayı.
    bir anlama özürlü daha, bir kaç sayfa önceyi oku da biz neyi savunuyoruz onu anla önce..!!

7. ''Bilginin amacı; insanı bilgisizlik ve boş inançlardan tanrı ve ölüm korkusundan kurtarmaktır. Ve bu olmadan mutlu olmaya imkan yoktur.''

Demiş filozof bundan 2300 yıl önce....

Konu market fiyatlarından açılmışken kaynağı TÜRKİYE olan , pet bidonunun hammaddesini saymazsak beş kuruş ithalata dayalı girdisi olmayan %100 YERLİ şişe suyuna son 1 yılda ne kadar zam yapıldı ?

Sayfa 61/1023 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •