Sayfa 61/152 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon
Arama sonucu : 1210 madde; 481 - 488 arası.

Konu: SONME - Sönmez Filament

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
     Alıntı Originally Posted by $DOLLARS$ Yazıyı Oku
    şans meleğim refaba seni takip ettim cuma aldım .bugün uçurdun bizi.
    3.7*okkalı al vermişti.
    acaba 5 i kıraracak ikinci dalga olurmu.
    incelemek gerek.
    Hayrını görün...zaten hedef yine 5'te,yalnız piyasa yapıcısı ne derse o oluyor bu tahtada !!!...geçende bu fiatlardan 5.20 üstüne atmıştı tekrar 3.70 bandına dönüş yaptı ve beni düşünceye sevk etmişti,çünkü arada tam 150 puanlık oynayış vardı,bu çok büyük rakam,çünkü öyle birden indirmiyorlar,mal yediregine indirme yapıyorlar,zaten bunların taktiği bu,yani ürkütmeden mal,yedire,yedire indiriyorlar,çok çakallar,birden aşağıya basarsa tahtaya kimsenin uğramayacağını biliyorlar,herşeyi kitabına uyduruyorlar,bu oyunları her 2 hissede sırasıylan oynuyorlar,bugün bunu yine gördük yavrusu tavan çekti,ondan bendeaz vardı ve 4 üzerinden verdim,esasında biliyordum sıranın önce onda olduğunu,birden 4.40 yaptı buda 4 üstünde debelenip durdu,sonra ikinci perdede inişli çıkışlı hareketler yaptı,yavru tavana doğru hareket yapınca buda 4.25 yaptı moralim yerine geldi ...zaten yarıdan fazlasını postaladım kar cebe yakışır diye ...bakalım yarın ne halt edecek,bu perdedede işi başarıylan götürdük.TS 4 üstünden top yekün postalayıp ağırlığımı GS vermiştim ondaki pasta çok büyük diye,BJK ve Fenerden ufaktan kazanç sağladık,en fazlada GS oldu bu sene içinde sportiflerin içinde,ve hala onun takibindeyim,bedellisine katıldım R'leri çok iyi fiattan sattım,düşünce 1 tlden hissesini aldım,1 aydır iyi trade yaptırıyor ...bu yazdıklarım mantık yürüterek yazılmış yazıdır yatırım tavsiyesi değildir,zaten borsadaysanız aldığımız kağıdın zararınada,karınada katlanmak zorundasınız,borsa böyle bir şeydir,sana ya hepleri,yada hiçleri yaşatır,herkese bol kazançlar

2. Allah bereket versin

Yıllardır takıp ederim hiç yanıltmadı Allah'a şükür

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
    Yavru 4.77,bizimki hala 25 olamadı

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
    Sanırım piyasa yapıcısının işlemleri tamam bu seferlik !!!...zaten bir müddet iyice düşürüp bekletip basıyor altına fitili,neyse kapanışı görmek lazım,şu an erken konuşmayalım ...ytd.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
     Alıntı Originally Posted by Tolgagazi Yazıyı Oku
    Allah bereket versin

Yıllardır takıp ederim hiç yanıltmadı Allah'a şükür
    Hayrını görün

6. Pamukludan cıkıp buna girerlermi acaba.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
     Alıntı Originally Posted by ULUBEY Yazıyı Oku
    Pamukludan cıkıp buna girerlermi acaba.
    Bilemiyoruz sıra ipliktemi,çünkü bunlar işi hep sıraya döküyorlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,523
    Yavru 20 altına inince birazcık aldık 40 üstü postaladık çerez parasına,bundanda 4 sınırıdan ilaveler yaptık 20 üstünden postaladıklarımdan,akşama sonucuna göre hareket ederim...yavru 3.70'den 4.70 yaparak 100 puanlık bir makas oluşturdu,bu hareket bunda olsaydı parayı gırdıydık,bunda beklerken hareketi o yaptı ,önceden yazdığım gibi sıra ondaydı,bakalım bundan sonra sıra kimde olacak !!!

Sayfa 61/152 İlkİlk ... 1151596061626371111 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •