Sayfa 61/354 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 2825 madde; 481 - 488 arası.

Konu: TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

1. temel olarak hisseye bakıyorum piyasa defter değeri 12 ye yakın yıl sonu değerlemeyle 1milyar kar olsa 14 olur.normal şartlarda pdd 0.4 olsa yıl sonu 5.60 olur.BU fiyat ucuz dip fiyat.Gel görki hala 5 lerde sürünüyoruz.Daha yukarlarda olmamız gerekiyor.Sanayi şirketleri pdd 2 iken azı 1 civarında.Bizim şirket diğer gyo lardan daha parlak.Aynı kefede konuluyoruz.bu sene borsa artışıyla 10 bekliyordum.Borsa arttı bizimki de arttı ama istediğim gibi olmadı.En azından 5.60 olmalı.Ama ????????????Ne yapalım bizim düşüncemize göre fiyatlat oluşmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by u.v.yatırımcı Yazıyı Oku
    temel olarak hisseye bakıyorum piyasa defter değeri 12 ye yakın yıl sonu değerlemeyle 1milyar kar olsa 14 olur.normal şartlarda pdd 0.4 olsa yıl sonu 5.60 olur.BU fiyat ucuz dip fiyat.Gel görki hala 5 lerde sürünüyoruz.Daha yukarlarda olmamız gerekiyor.Sanayi şirketleri pdd 2 iken azı 1 civarında.Bizim şirket diğer gyo lardan daha parlak.Aynı kefede konuluyoruz.bu sene borsa artışıyla 10 bekliyordum.Borsa arttı bizimki de arttı ama istediğim gibi olmadı.En azından 5.60 olmalı.Ama ????????????Ne yapalım bizim düşüncemize göre fiyatlat oluşmuyor.
    Yüzde 10 için bu kağıdın riskine girilmez.döviz artıyor o yüzden risk yüksek

3.  Alıntı Originally Posted by Roni38 Yazıyı Oku
    Yüzde 10 için bu kağıdın riskine girilmez.döviz artıyor o yüzden risk yüksek
    ben bunu 3 sene önce yazdım ve gerçekleşmedi.Şimdi ise al demiyorum.Şimdi altın toplamaya çalışıyorum.Döviz 4 doğru gene atak yapacak.şirkette uyanık olsun borçlarını kapatsın.şu yazım kimseye al tavsiyesi değil.düşüncemi forumda paylaşmak istedim o kadar.Sebepleriyle.Düşüncenizi açıkladığınız için de teşekkürler.

4. Temel verilere ve endekse göre oldukça gerilerde kaldı, 2.çeyrekte dolardaki düşüş sebebiyle iyi bir kâr açıklayacak. Önümüzdeki dönem dolar biraz nefes aldırırsa bu açığı kapatarak toparlayabilir. Hissedeki aşağı yukarı hareketler, hacimsiz seanslar sonrasında sanal hacimler falan tamamen hisseyi kontrol eden grubun kontrolü ile yapılıyor diye düşünüyorum.

5. TRGYO - Torunlar GYO A.Ş.

Cok doğru.

Şirketin /hissenin değerini fiyatı belirler..

Ama son gunlerdeki hareketlerin inşallah devamı gelir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Sayın Torunlar yetkilisi veya Aziz Torun, tanıtıma çıkıldığında;

"yatırımcı, GYO halka arzından ne gördü ki Başkentgaz arzına teveccüh etsin"-

sorusuna daha az muhattap olmak için, TRNGYO yu en azından defter değerine getirmeniz gerekir.

http://www.borsagundem.com/haber/bas...aniyor/1211952

BaşkentGaz arzında Morgan Stanley ve İş Yatırım yetkilendirildi

Torunlar, BaşkentGaz'ın halka arzı için Morgan Stanley ve İş Yatırımı yetkilendirdi. Konuya yakın 2 kaynağın verdiği bilgiye göre Torunlar'ın, 700 milyon TL (196 milyon dolar) sermayesi bulunan Başkent Doğalgaz Dağıtım Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı AŞ nin Borsa İstanbul'da yüzde 25 ine kadarını arz edebileceği kaydedildi.
    Türkiye'nin ikinci büyük gaz dağıtım şirketi olan BaşkentGaz 2007 yılında kurulmuş, internet sitesinde yer alan bilgiye göre Ankara'da 2 milyonu aşkın aboneye hizmet veriyor. Torunlar CFO su İsmail Kazanç, geçen yıl verdiği bir röportajda, arzdan elde edilecek gelirin 2013 yılında 1,2 milyar dolara aldıkları BaşkentGaz için kullanılan kredilerin geri ödenmesinde kullanılacağını söylemişti.
    Yatırımcı iştahındaki bozulma ve ardarda seçimlerin yarattığı politik belirsizliğin azalmasının ardından Türk şirketler son dönemde halka arzları hızlandırdı. Haziran ayında Mavi Jeansin yüzde 55 i halka arz edilirken, Borsa İstanbul'da son 4 yılın en büyük arzı olan işlem Temasek Holdings Pte ve Franklin Templeton gibi uluslararası yatırımcılardan da ilgi gördü. Global Liman İşletmeleri ise Mayıs ayında Londra'da arz edildi.

2017 2. Çeyrek tahmin :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. dün 5.65 değmiş.Eee ne oldu şimdi.Borsa olurmu şimdi 5 dolar.Olursa bizimkide yukarı olabilir.Hayale bak.

Sayfa 61/354 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •