Sayfa 61/216 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1727 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Pmvr3 - tokı park mavera 3 projesi

1. 2
    Ev alacağım.

2. Fiyatı ben yanlış görmüyorum değil mi 36.540 tl
    11 bin adet alsak evin değeri yaklaşık 402 bine gelir
    Böylesine bir proje için çok ucuz değil mi ?
    Alım göndereceğim de kademelerde kaç lot var, görebilen biri paylaşabilir mi ?

3.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    Fiyatı ben yanlış görmüyorum değil mi 36.540 tl
    11 bin adet alsak evin değeri yaklaşık 402 bine gelir
    Böylesine bir proje için çok ucuz değil mi ?
    Alım göndereceğim de kademelerde kaç lot var, görebilen biri paylaşabilir mi ?
    http://share.matriksdata.com/share.a...06161132575631

4. Hangi bloktaki hangi daire kaç sertifika ediyor, güncel halini yayınladıkları bir adres var mı?
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

5.  Alıntı Originally Posted by ESLU Yazıyı Oku
    Hangi bloktaki hangi daire kaç sertifika ediyor, güncel halini yayınladıkları bir adres var mı?
    http://www.toki.gov.tr/AppResources/...%20Listesi.pdf

6. Kıymetli arkadaşlar Kap'ın yaptığı bilgilendirmede bazı dairelerin aslı edim ile satıldığı bilgisini sizlerle paylaşayım.B2 blok 39 nolu daire ve B2 blok 45 nolu daireler.Aslında sertifikayla satılan dairelerin (asli edim) satışa esas bağımsız bölümler listesinden çıkarılması daha uyğun olurdu.Çünkü asli edim için başvurulduğunda ilgili dairenin satılıp satılmadığına bakılarak ev almak isteyen kişiye aslı edimin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği bilgisi verilir deniliyor.yani zaman kaybına ve ek işlemlere neden olacak bir uygulama bence

7. Birileri zararına satıyor birileri de topluyor. Şuna eminim ev almak için bu hisseye girip bekleyenler, olağanüstü bir durum olmadığı taktirde kesinlikle kar etmiş olacaklar. Yok 3 günde zengin olmak isteyen ve korkarak yada paraya ihtiyacı olanlar maalesef zarar edecekler. İstanbulda yaşayan ve ticaret ile uğraşmış biri olarak ilave olarak 2 bina yapmış ve inşaat işleriyle uğraşmış biri olarak bunun garantisini veriyorum. 10 yıl önce 100 k verip ev alanların evleri şuan 500 k- 900 k arası. Burası istanbul. Savaş çıkmaz yada Allah cc geçinden versin ölmezsek 2- 2,5 yıl sonra bayağı kar etmiş olursunuz. Fırsatınız varsa bu rakamlardan evinizin toplam m2 hissesini toplayin..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. [QUOTE=sssg;546824]Birileri zararına satıyor birileri de topluyor. Şuna eminim ev almak için bu hisseye girip bekleyenler, olağanüstü bir durum olmadığı taktirde kesinlikle kar etmiş olacaklar. Yok 3 günde zengin olmak isteyen ve korkarak yada paraya ihtiyacı olanlar maalesef zarar edecekler. İstanbulda yaşayan ve ticaret ile uğraşmış biri olarak ilave olarak 2 bina yapmış ve inşaat işleriyle uğraşmış biri olarak bunun garantisini veriyorum. 10 yıl önce 100 k verip ev alanların evleri şuan 500 k- 900 k arası. Burası istanbul. Savaş çıkmaz yada Allah cc geçinden versin ölmezsek 2- 2,5 yıl sonra bayağı kar etmiş olursunuz. Fırsatınız varsa bu rakamlardan evinizin toplam m2 hissesini toplayin..

SM-G935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.[/QUOTKıymetli arkadaşım size katılıyorum.Bireysel yatırımcının elinde yaklaşık (halka arzdan alınan )
    1.776.000 adet sertifika var.Ve bu ky ların çoğu borsa ile ilk kez tanışıyor.sertifikanın yaklaşık 42.5-36.6=5.9 tl düşüş oldu.1.776.000x5.9= 10.478.400 gibi bir zarar biz ky lar zarar yazdık.Bir sivası yatırımcının kademesiz satışı işin bahanesi oldu.Sabırla koruk helva olur.Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 61/216 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •