Sayfa 61/596 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 4763 madde; 481 - 488 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://www.google.com.tr/amp/s/m.ye...en-faiz-isyani
    Halka açık kısım %53 civarı ve bunun kabaca yarısı Sanko holdingin elinde,linkdeki resimde solda duran Sanko’lu yönetici hisseleri Holçim’den aldıklarının bir kaç gün sonrası gereçekleşen GK’ya katılmıştı ve neredeyse tüm her şeye yönetim ile birlikte evet oyu kullanmıştı hatta ben kendisinin Batı kurucu ortaklarından birisi olduğunu düşünmüştüm,Gk çıkışı kendisi ile ufak bir sohbet edip niyetlerini öğrenmek istediğimde ilk cümlesi “biz ky yi kurtarmayı vaad etmiyoruz olmuştu†ve öylede oldu,açık sözlülüğünden dolayı kendisini tebrik ederim!!! o yüzden burada birileri Sanko’dan medet umarken bizim hiç öyle bir beklentimiz olmadı,Sanko o payları para kazanmak için almış olsa ve tahtayı yukarı yapsa tahtaya gelecek mal sermayenin yüzde 1 ini asla geçmez,ama maalesef Sanko’nun en başından beri hiç öyle bir niyeti olmadı.
    O birileriben oluyorum herhalde...
    1-Bu söylediklerine inanmıyorum kendi adıma.çünkü bu
    güne kadar söylediklerin hiç gerçek çıkmadı.
    2-Farzedelim gerçek neden bunları bu gün söylüyorsun acayip derecede manidar.
    3-Ben sadece sanko için değil bizi bu beceriksiz yönetimden kurtaracak yeni patronlardan bahsediyorum.ytd.

Mey biter,saki kalır.
    Her renk solar haki kalır.
    Diploma insansanın cehlini alsada
    Hamurunda varsa eşşeklik,baki kalır.
    FUZULİ
    Sevdiğim bir dörtlük,neden buraya yazdımsa.

3. Sayın Cari aynı hikaye 2007 de Batıçim’de yaşandı zaten,Tarman az kalsın başarıyorduda kurucu aileler direkten döndü ve halende pes etmiş değil sadece oyunun şekli değişti,Sanko ile birlikte her türlü yolu denediklerine eminim,ancak anlamadıkları şey her kuşun eti yenmez.

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Sayın Cari aynı hikaye 2007 de Batıçim’de yaşandı zaten,Tarman az kalsın başarıyorduda kurucu aileler direkten döndü ve halende pes etmiş değil sadece oyunun şekli değişti,Sanko ile birlikte her türlü yolu denediklerine eminim,ancak anlamadıkları şey her kuşun eti yenmez.
    İnşallah bu kuşun etini yerler.vazgeçmesinler.alın şu şirketi sizi gönülden destekliyorum.ytd.

5. https://www.google.com.tr/amp/www.hu...-dondu-6317829
    Mesele 2007 de başına bunlar gelen yönetimin olanlardan ders almamış gibi görünmesi,aradan geçen 11 yıla rağmen tüm bu dolapları çeviren zat halen hisseyi manipüle ediyor sadece burayıda değil en büyük iştirak Söke’yide hatta Sanko’nun Lafergeden Batı payları alımıda son derece şaibeli ve malum zat ile birlikte hareket ettiklerine zerre şüphem yok,bu yönetim nasıl ders almazda hisselerinde gerçekleşen bu dolaplara izin verir orasını gerçekten çözemiyorum,ben yönetimde olsam 2007 de bana bunları yaşatan Tarman’a bırakın şirkete ortak olmayı,çimento sektörüne yatırım yapmaya tövbe ettirirmiştim çoktan.

6. ,

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. https://m.dunya.com/ekonomi/dunya-ci...-haberi-428421
    Global pazardaki çimento fiyatları gayet iyi,görünüşe bakılırsa fiyatlar dahada yükselecek,yıllar sonra ilk defa çimento ihraç etmek bu kadar cazip hale geldi,şirket boşuna %35-40 lı kar marjları beklemiyor,zatı muhterem de 70 milyon dolarlardan fiyatlamaya devam etsin,seneye 50 milyon dolar net karı önüne koyuverirler...kademelere bakılırsa yazdıklarım birilerinin çok zoruna gitmiş.

Sayfa 61/596 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •