Sayfa 61/1006 İlkİlk ... 1151596061626371111161561 ... SonSon
Arama sonucu : 8045 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - IV

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Faizle işi olanlar için ballı kaymak bir fon yazayım. Yalnız bazı bankalar bu fonu satıp- almıyor. garanti, iş, ziraat gibi. TEB, alternatif işlemi kabul ediyor. FZP fiba banka serbest fonu. Aylık net %2 getiriyor. Risksiz temiz para. Yatırım tavsiyesi değildir. Bilgi paylaşımıdır. Sizler yatırım danışmanından yardım alınız.
    Fon içinde hisse senedi de görünüyor hocam.

Bu ay %2yi biraz geçmiş.
    Güzel getiri gerçekten.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Faizle işi olanlar için ballı kaymak bir fon yazayım. Yalnız bazı bankalar bu fonu satıp- almıyor. garanti, iş, ziraat gibi. TEB, alternatif işlemi kabul ediyor. FZP fiba banka serbest fonu. Aylık net %2 getiriyor. Risksiz temiz para. Yatırım tavsiyesi değildir. Bilgi paylaşımıdır. Sizler yatırım danışmanından yardım alınız.
    Geriye doğru 2 3 aylik inceledim cuma günü ve hafta sonu getirisi cok yüksek daha once ppf den bile dusuk getiriyormus.girecek arkadaşlar varsa inceleyip girsin.yoksa bu fonu sadece 348 kişi kesfetmis olamaz .(alis satis t+1 /stopaj%10)
    Son düzenleme : paramanya; 09-08-2021 saat: 18:48.

Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Aslında borca girip ev/araba alana da kızamıyorsun böyle olunca.

Borç benim yaşam felsefeme ters ama günün sonunda kazançlı çıkıyorlar sanki.
    Fışkıran paranın kaynağı bu hocam.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,502
     Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    bizim zengin millete koymaz zam yapıldıkça refah seviyemiz artıyor muhalefet partilerinin gundwane ekonomi teorisini öğrenmesi lazım boşuna çıkıp da millet aç demesinler herkes mutlu pazarda incir 25 liraydı bence çok ucuz 50 lira olması lazım
    Tam da mevsiminde...

Bence gidivan sunu demek istiyor.. enflasyonist ortamda varlik fiyatlari sistigi icin millet kendini zengin hissediyor ve tuketiyor ama kendi parasini ama baskasinin parasini..
    Esasinda degisen bir sey yok.
    Ev ayni ev araba ayni araba..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

stoppaje?
    ----------

6. Altın -2% way be. Atları da vurdular.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,502
    2020 ortasinda enflasyonun da altinda ciddi bir kredi genislemesi dugmesine bastilar..

Ev sahipleri, benim takip ettigim ilanlarda hemen %20-30 zam yaptilar..

Hic eve ihtiyaci olmayan, parasi da olmayan ama geliri olan bir kac kisi hemen kostular anasinin, babasinin uzerine ev aldilar cok ucuz konut kredisi ile..
    Hesap su idi bir kac yil oderiz bu arada kiralar yukselir sonra ev kirasi ile kendi kendini oder...
    Su ana kadar hakli ciktilar gercekten..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    35,502
    https://www.dunya.com/ekonomi/ihraca...-haberi-630147

Bir de bu piyasalari canli tutuyor..

Syg,