Sayfa 610/892 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1. Keşke ilk baştan beri böyle gelseydin bizlere o bahsettiğim nahoş trtışmalarda yaşanmazdı..Şimdi teşekkür edeceğim ama bizim Nasirettin Hoca hikayesine döndü işimiz diyeceksinki;''ihlasları ve patronunu övüyorum inanmıyor, güvenmiyorsun ama işi ,konuyu küçük yatırımcı lehine ilgili kanuni mercilere taşıdım,götürdüm,görüştüm deyince peki o zaman bana nasıl güvenebiliyor,inanabiliyorsun'' diye vb..haklılık payında vardır sırf o yüzden düşüncelerimle çelişmeyeyim diye ortada somut birşey yokken teşekkür etmeyeyim ama gelişmelere bağlı teşekkür borcum olsun..Dilerim ihlaslar ve iştirak hisselerinde olan mağdur edilmiş küçük yatırımcılar sonuna haklarını koruyabilsinler gözü dönmüş patronlara adaletsiz şaibeli soygunlarında dur diyebilsinler..ytd..

2.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    bu havada bile hipnelik peşindeler eyyyyyyyy amerkalı müco . seni reise şikayet ediyorum ..
    Reis de tasaklari ile güler sana, ...

3.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Reis de tasaklari ile güler sana, ...
    .

gülmek iyidir..

sen şu milyonluk adam diğilmisin ..müco seni bekliyor alalım sizi sahneye..
    Son düzenleme : muhteberu; 01-04-2021 saat: 17:23.

4.  Alıntı Originally Posted by muhteberu Yazıyı Oku
    son gülen iyi güler .

sen şu milyonluk adam diğilmisin ..müco seni bekliyor alalım sizi sahneye..
    İyi okumanı ,okuduğunu da anlamanı tavsiye ederim üstad, ben demiştim ki hisseyi 73 ve altına doğru 2 milyon lota kadar alırım demiştim, hisse düşse idi alacaktım, ancak çıktı , yinede 300 bin lot aldım ,

Diğer husus a gelince saraya şikayet ediyorsunya sen saraydan icazet almadan mi hisseyi 1 lira üzerine çıkarıp bedelli yaptı, sonra da tekrar 70 kuruşa kendi kafasına ve çıkarına, burayı iyi anla bak tekrar yazayım muco it kendi çıkarın a mi tekrar 70 kuruşa düşürdü sanıyorsun,

Cevabını ben vereyim yine, muco it bunların hepsini icazet alarak yapıyor , yani cukka sadece muco itte kalmıyor , gerekli yerlere icazet karşılığı haraci gidiyor bundan emin olabilirsin. O da bunun vermiş olduğu rahatlıkla 1,20 den bedelli yaptığı hisseyi yarı yarıya bir haftada düşürüyor.stop.

5.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    İyi okumanı ,okuduğunu da anlamanı tavsiye ederim üstad, ben demiştim ki hisseyi 73 ve altına doğru 2 milyon lota kadar alırım demiştim, hisse düşse idi alacaktım, ancak çıktı , yinede 300 bin lot aldım ,

Diğer husus a gelince saraya şikayet ediyorsunya sen saraydan icazet almadan mi hisseyi 1 lira üzerine çıkarıp bedelli yaptı, sonra da tekrar 70 kuruşa kendi kafasına ve çıkarına, burayı iyi anla bak tekrar yazayım muco it kendi çıkarın a mi tekrar 70 kuruşa düşürdü sanıyorsun,

Cevabını ben vereyim yine, muco it bunların hepsini icazet alarak yapıyor , yani cukka sadece muco itte kalmıyor , gerekli yerlere icazet karşılığı haraci gidiyor bundan emin olabilirsin. O da bunun vermiş olduğu rahatlıkla 1,20 den bedelli yaptığı hisseyi yarı yarıya bir haftada düşürüyor.stop.
    İNŞALLAH alır ve kazanırsın abim kim istemez bir kulun bunlardan para kazanmasını bol kazançlar
    ALLAH gönlüne göre versin..

6. Ben müco it ve taifesinin bedelliden değil ellerinde kalan hisseleri işte böyle 1.20-1.30 lardan beri sata sata kasaya para doldurduklarına inanıyorum. Kim bunların bedellisine katılır Allasen. Bırak bedellisini kimse bunların hissesini bile öyle dişe dokunur almaz. Bizim gibi küçük yatırımcının aldığı da onların dişinin kovuğuna yetmez. Hisselerin çoğu mücoit ve taifesinin elinde ve bedelliden aldıkları hisseleri sattıkça parayı cebine koyuyorlar. Baştan beri planları bu idi. Bakalım bist'in tek kuruşlu tuvalet kağıdını daha ne kadar satacak bu sahtekarlar avanesi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku

Serdar yıldız,Demek mücovid19 ''himmet'' veriyor saraylılara anladığım kadar bunu ima ediyorsunuz..

8. Bu gün bir haber okudum ve gazete başlığı aynen şöyle; ''Darbeci Sisi'nin SİREN ile imtihanı'' diye..Bu acaba bizim Siren'mi diye aklımdan geçirdim çünkü geçenlerde süveyş kanalından ,gemilerden bahsediyordu dedim herhalde arap sermayesi için oralara gitmiş darbeci SİSİ ile karşılaşınca kafası bozulmuş Sisoş'u konuşturmamaya karar vermiş ve gerçekleştirmiş Bizim oğlan yaparmıda yapar dedim

Sayfa 610/892 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •