Sayfa 611/917 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Alican.34 Yazıyı Oku
    Sektöründe ülkenin en önemli şirketlerinden biri olan gelecekte de dünyada olabilme potansiyeli bulunan; geçmişte bir dönem elimizde olan eski göz ağrımız ile tekrar buluşmanın mutlulugunu yaşıyorum.
    Paydaşlara saygılarımı iletiyorum.
    Hoş geldiniz. Hep beraber bol kazançlar inşallah...

2. Sayın alican 34 hoşgeldiniz ayaginiz uğurlu gelir umarım

3. 20/12/2022 - 20/12/2022 tarihinde KRON TEKNOLOJİ A.Ş. payları ile ilgili olarak 109,60 - 109,60 TL fiyat aralığından 0 TL toplam nominal
    tutarlı alış işlemi ve/veya 570.000 TL toplam nominal tutarlı satış işlemi tarafımca/ortaklığımızca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte
    KRON TEKNOLOJİ A.Ş. sermayesindeki paylarım/oy haklarım 20/12/2022 tarihi itibariyle %24,44 sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına
    düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda yer almaktadır.

Yeni kap:

Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Lütfi Yenel'in bugün
    borsada gerçekleştirmiş olduğu pay satış işlemleri ile ilgili olarak KAP'ta
    açıklanması talebiyle şirketimize göndermiş olduğu açıklama aşağıdaki gibidir:

"Kron Teknoloji A.Ş.
    sermayesinde kurumsal yatırımcıların payını yükseltmek, pay piyasamızın
    derinliğini ve likiditesini artırmak, sermayemizin daha geniş bir yatırımcı
    tabanına yayılmasını sağlamak amacıyla ödenmiş sermayemizin %3.99'una tekabül
    eden sahibi olduğum 570.000 adet payı bugün Borsa İstanbul Pay Piyasasında
    109,60 TL fiyat üzerinden tamamı kurumsal yatırımcılara özel işlem geçirmek
    suretiyle blok halinde satmış bulunuyorum. Söz konusu satış işlemi sonrası Kron
    Teknoloji A.Ş. sermayesindeki payım %24,44 olmuştur. Kamuoyuna saygıyla
    duyururum."

4. Gün sonumuz...

5. Belli olduğu kadarıyla Cuma takasları...

6. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Lütfi Yenel'in bugün borsada gerçekleştirmiş olduğu pay satış işlemleri ile ilgili olarak KAP'ta açıklanması talebiyle şirketimize göndermiş olduğu açıklama aşağıdaki gibidir:

"Kron Teknoloji A.Ş. sermayesinde kurumsal yatırımcıların payını yükseltmek, pay piyasamızın derinliğini ve likiditesini artırmak, sermayemizin daha geniş bir yatırımcı tabanına yayılmasını sağlamak amacıyla ödenmiş sermayemizin %3.99'una tekabül eden sahibi olduğum 570.000 adet payı bugün Borsa İstanbul Pay Piyasasında 109,60 TL fiyat üzerinden tamamı kurumsal yatırımcılara özel işlem geçirmek suretiyle blok halinde satmış bulunuyorum. Söz konusu satış işlemi sonrası Kron Teknoloji A.Ş. sermayesindeki payım %24,44 olmuştur. Kamuoyuna saygıyla duyururum."

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1088821
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

7. Yukarıyıda ekleyelim tam olsun dedim.

Bay L. 12,60 TL den aldıklarını 109,60 TL den verdi Allah daha çok versin )))

Kurumsal yatırımcılara gittiğine göre yakın zamanda çok daha iyi yerlerde göreceğimizi düşünüyorum.

Hadi bakalım... Kurumsal kim aldı aceba.... UNLU menkul mu?

YTD.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

8. https://technologypartners.paloalton...sting/Krontech

Bide bu vardı ama yeni mi eskimi bilmiyorum.

https://nvd.nist.gov/vuln/detail/CVE...#range-7414750
    bide şu var ne olduğunu anlamadım.

ytd.

Sayfa 611/917 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661711 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •