Sayfa 612/691 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,889 - 4,896 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Sn. ŞEKERLİ valla süpersiniz, şu Hisse Net te pozitif enerji aldığım insanlardan birisiniz. Gözlemimi paylaşıyorum o halde şu anda grafiklerine bakınca diplerine yakın, temeline bakınca karlı, 1 TL nin altı veya az üstü hisseler revaçta.. Gözlemimdir.. YTD
    Aynı düşünceler benim içinde geçerli, siz daha pozitif ve üstad konumundasınız benim için

2. Düşünceleriniz için teşekkürler, üstad değilim elbette ancak iyi bir gözlemci olabilirim, bir tahtaya bulaşmadan önce bir hafta tahtayı dakika dakika seyrederim, tahta yapıcıyı çözdükten sonra izlememe gerek kalmaz oyun planını kabaca anlar ona göre hedef belirlerim.

Alıntı Originally Posted by ŞEKERLİ Yazıyı Oku
    Aynı düşünceler benim içinde geçerli, siz daha pozitif ve üstad konumundasınız benim için
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

3. Bu haftayı da bitirdik acısıyla tatlısıyla..Herkese iyi hafta sonları

4. 2.18 kapanış çok iyi, 2.14 ten tepki geldi bu olumlu, pazartesi yeniden 2.20 üstüne atabilir, 2.15 in altı denenirse o zaman sıkıntı.. YTD
    Yorumlarım sadece kendim için nottur. Asla yatırım tavsiyesi olarak almayın.

Artık bu saatten sonra 5 tane tavan da olsa beş tane taban da olsa o bilanço görülecek.Kaldı 5 gün.Şu ana kadar ki hareketler çok iyi,tahtacı iyi bilançoyu yukardan karşılamak istiyor gibi.Bu çok iyi ,bilançoyu ne kadar yukardan karşılarsak o kadar iyi.Hareketler ve hedef iyice yukarı çekilir,herneyse bizde malum satış racona ters ,zaten 1.48 de ihtiyaca binaen de olsa gereksiz ve erken bir satış yapmak zorunda kaldım,bile bile lot kaptırdık,herneyse aynen yola devam,ben umutluyum.

Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    2.18 kapanış çok iyi, 2.14 ten tepki geldi bu olumlu, pazartesi yeniden 2.20 üstüne atabilir, 2.15 in altı denenirse o zaman sıkıntı.. YTD
    Sn tahminci yukarı doğru testere hareketi yapıyor normaldir.

Öyle 2.15 altı tehlikeli falan gibi teknik ayrıntılara en azından şu beş gün çok takılmayın.Tahtacı sizin bunlara takıldığınızı bildiğinden size ters hareketler yaptırabilir.Akıl vermek haddim değil ama adetdendir her bilanço yakınlaştığında bu tarz uyarıları yapmak artık benim için görev gibi bir şey oldu.Sizin kapasitenizdeki bir borsacıya akıl vermek haddim değil elbet ,ama gene de bir düşünün.

Siz derken elbet tüm teknikçi arkadaşlar için yazdım.Bu kağıtda muhteşem bir bilanço bekliyorum,genelde bilanço tahminlerimde yanılmam.Bilanço iyi gelmeye gelir de sonrası ne olur elbet milyon dolarlık soru o)))))

Sayfa 612/691 İlkİlk ... 112512562602610611612613614622662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •