Sayfa 614/1001 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 4,905 - 4,912 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

Vix 21,4 bir cisim geliyor demistim.

2. Cismin ucu sivri olmasa bari.

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cismin ucu sivri olmasa bari.
    Sivri olmasa bir şey ifade etmez, sivri olmalı ki manası olsun....

.........

Dün akşam tv de hüseyin bağcıdan duyduğum Hamas Türkiye'yi arabulucu ve müdahil olarak kabul etmiyor imiş..

Biz de Hamas siyasi kanadını hangi saikle burada ağırlayıp ve varsa büro açmasını kabul ederiz. Filistin siyasi açıdan ve askeri açıdan İran güdümünde görünüyor büyük ölçüde başka iletişimleri de mutlaka vardır, konunun bize ne kazandıracağını anlamak benim için anlaşılmaz tabii insanı yardım insani beyanatlar bu Hamas mevzuu dışında,.

Ayrıca Hamas, İsrail ve İran arasında gördüğümüz ötesi farklı bir ilişki mevcut diye düşünüyorum bunların aradına girmek gerekir mi...
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

4. Şimşek , yıldırım ülke ülke döviz aradılar ama bulamadılar. O zaman her zaman ki gibi yerlileri öpmek gerekti. İsrail mevzu imdada yetişti. Eyt hüyt falan pişmakan dolar kuru azcık yukarı, borsa etek indir... Varlık fonu inen eteklerden dökülenleri topluyordur. tıpkı 6 şubat depreminde olduğu gibi korku tavandayken içerdekiler hep birden çıkış kapısına yükleniyor. bakalım yara alanlar şifa bulacaklar mı .
    En azından 2 ay idare edecek kadar bir para toplanır sanırım.

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Sivri olmasa bir şey ifade etmez, sivri olmalı ki manası olsun....

.........

Dün akşam tv de hüseyin bağcıdan duyduğum Hamas Türkiye'yi arabulucu ve müdahil olarak kabul etmiyor imiş..

Biz de Hamas siyasi kanadını hangi saikle burada ağırlayıp ve varsa büro açmasını kabul ederiz. Filistin siyasi açıdan ve askeri açıdan İran güdümünde görünüyor büyük ölçüde başka iletişimleri de mutlaka vardır, konunun bize ne kazandıracağını anlamak benim için anlaşılmaz tabii insanı yardım insani beyanatlar bu Hamas mevzuu dışında,.

Ayrıca Hamas, İsrail ve İran arasında gördüğümüz ötesi farklı bir ilişki mevcut diye düşünüyorum bunların aradına girmek gerekir mi...
    Bizimkiler iç politikaya oynuyor her zamanki gibi. Hamas İran varken Türkiye vs pek ciddiye almaz. Sonuçta İran'ın o bölgede Suriye savaşının başından beri askeri ve politik yatırımı var.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Cismin ucu sivri olmasa bari.
    yok sivri değil üstad rakamları bile yuvarlıyorlar hisse.net te anket yapsınlar daha sağlıklı olur

https://finans.mynet.com/haber/detay...si-ise/471414/

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Ekim ayı Piyasa Katılımcıları Anketi'ni yayımladı. Peki, yıl sonu enflasyon ve dolar tahmini nedir? TCMB'nin yayımladığı ankette cari yıl sonu tüketici enflasyonu (TÜFE) beklentisi yüzde 68,01 oldu. Katılımcıların cari yıl sonu TÜFE beklentisi bir önceki anket döneminde yüzde 67,22 olmuştu. Ankete göre yıl sonu dolar tahmini ise 30,05 oldu.

7.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    yok sivri değil üstad rakamları bile yuvarlıyorlar hisse.net te anket yapsınlar daha sağlıklı olur

https://finans.mynet.com/haber/detay...si-ise/471414/

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Ekim ayı Piyasa Katılımcıları Anketi'ni yayımladı. Peki, yıl sonu enflasyon ve dolar tahmini nedir? TCMB'nin yayımladığı ankette cari yıl sonu tüketici enflasyonu (TÜFE) beklentisi yüzde 68,01 oldu. Katılımcıların cari yıl sonu TÜFE beklentisi bir önceki anket döneminde yüzde 67,22 olmuştu. Ankete göre yıl sonu dolar tahmini ise 30,05 oldu.
    Benim TÜFe tahminim 69,00 diyorum

Sayfa 614/1001 İlkİlk ... 114514564604612613614615616624664714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •