Sayfa 616/809 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 6468 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: BNTAS - Bantaş Bandırma Ambalaj

1. Ne guzel oldu 14 dende ekleme yaptim, bakalim bir comertlik yapip 3 un altindanda ekleme firsati verecekmi

2. Oyle bir duruma getirdiki hic kimse tahtacinin ne yapacagini tahmin edemiyor

3. 3 lira güçlük destek bölgesi kırmasıni beklemiyorum. Ne zaman yukarı donecek sorusu ise tamamen dayilara kalmış. 2019 kasim rallisinde endekse paralel gitmiş, 2020 de ise hareketini Kasım rallisinden once yapip rallide yataya bağlamış, bu seferde ralli sonrasi yapar mi tahmin etmek zor ama 3 leri asagi kirmazsa 3 vakte kadar biseyler olacak bence. Dayılar biraz para kazanıp gelmek istiyor heralde...

Bedelli ve yatırımlar sonrası belli bir "hikayesi" kalmadı.

Diğer taraftan
    vizyonu, finansal yapısı ve işindeki başarısı sebebiyle
    bedelsiz ve sonrası çok fazla beklenti oluştuğundan
    fazlasıyla KY portföyünde ...

Tahtaya "aşırı talep" gelmedikçe veya tahta sahibi bunu uygun görüyorsa,
    sanıyorum bundan sonraki BİST hayatına bilanço ağırlıklı devam edecek ...

5. Hisse fk pd dd

Bakab 26 3.15
    Kaplmn 24 6.9
    Durdo 48 6.3
    Ozerdn 20 5.64
    Emnis 6.57 9.69

Ve

Gedza 11 3.4
    Bantas 9.82 1.51

Er geç ederini bulacak inşallah

Gedzaya daha ucuz dedikleri için bilineni bir daha yazdım.Tekrar oldu Kusura bakmayın

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Teşekkürler paylaşım için sektör içinde veriler ucuz görünüyor ama gerçekçi bakmak gerekirse gedza onumuzdeki sene ve sonraki sene devreye girecek yeni ürün uretim hatlarıyla bir tık önde gibi. Bntas seneye 12-15 ml ceyreklik kar getirir diyemiyorum. Yatirimlar ne zaman bilançoya yansır bir öngörü yapmak zor. Bu arada bende elime gectikce 3 tl civari ekleme yapıyorum bu fiyattan gedza da almam ama bntas yatirimlar hakkinda biraz daha net veriler ve tarihler paylassa cok daha öngörülebilir olur.
     Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Hisse fk pd dd

Bakab 26 3.15

7.  Alıntı Originally Posted by bidbas Yazıyı Oku
    Teşekkürler paylaşım için sektör içinde veriler ucuz görünüyor ama gerçekçi bakmak gerekirse gedza onumuzdeki sene ve sonraki sene devreye girecek yeni ürün uretim hatlarıyla bir tık önde gibi. Bntas seneye 12-15 ml ceyreklik kar getirir diyemiyorum. Yatirimlar ne zaman bilançoya yansır bir öngörü yapmak zor. Bu arada bende elime gectikce 3 tl civari ekleme yapıyorum ama şirket yatirimlar hakkinda biraz daha net veriler ve tarihler paylassa cok daha öngörülebilir olur.
    Sn. bidbas,

Eminim Sn. THUNDERBOLT da katılacaktır. Bu fk ve pddd gibi piyasa çarpanları geçmiş verilerdir.

Bizim bakmamız gereken yön ise ileridir.

Özellikle iki şirketi karşılaştırırken ne kadar uygulanır bilmiyorum ama şirketlerin elde edeceği serbest nakit akımlarının getirilerini tahminlersek daha iyi kıyaslarız gibi geliyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Sn. bidbas,

Eminim Sn. THUNDERBOLT da katılacaktır. Bu fk ve pddd gibi piyasa çarpanları geçmiş verilerdir.

Bizim bakmamız gereken yön ise ileridir.

Özellikle iki şirketi karşılaştırırken ne kadar uygulanır bilmiyorum ama şirketlerin elde edeceği serbest nakit akımlarının getirilerini tahminlersek daha iyi kıyaslarız gibi geliyor.
    Evet sayın diproyal

Dediginiz gibi bunlar gelmiş ve fiyatlanmış.
    Ama az yada eksik fiyatlandigini söylemek istedim

Borsada hep gelecek fiyatlaniyor. Biz bunu görünceye kadar iş işten geçiyor.

Sayın bidbas in dediği gibi yatırımlar in ne zaman biteceğini bilmiyoruz.
    Belki bu yıl sonuna kadar bir açıklama gelir diye bekliyoruz.

Sayfa 616/809 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •