Sayfa 616/1001 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri( ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - VII

1. Finansbank'ın %29 mevduat ürünü için şubeyle görüştüm. Sadece 1 milyon TL üstü ve maksimum 91 gün içinmiş. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

2. Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli: "İstanbul'da 3+1 daire 3-3,5 milyon TL'ye bulunabilir. Bunlar ulaşılabilir rakamlar."

biz kendimizi zengin görüyoruz değiliz...

3-3,5 milyona ulaşılabilir diyor...

3,5 milyon faiziyle 10 yılda 7 milyon olur...

aylık 70,000 lira ödemeye sıradan herkes ödeyebilir diyor...

hakikaten bunların tv kanallarında isviçre vatandaşı falanmı gösteriyorlar Türk vatandaşını...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Yıllardan beri dikkat ettiğim bir nokta var, ev fiyatlarını öyle bir ayarlıyorlar ki sanki orta sınıfın elindeki paranın tamamını almak için nokta atışı yapıyorlar.

Ya da bana öyle geliyor bilemedim.

Yıllar içinde param artıyor artıyor artıyor (dolar bazında) ama emlak cinsinden bakınca 5 sene önce nerede isem hala oradayım

ytd

4.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    Sayın Batman paylaştım.
    bir arkadaş da dolar bazlı yabancı takas oranını paylaşacaktı kaç aydır bekliyoruz.
    bilgimize bilgi katalım diye.
    ama tık yok.

o yüzden bu kıytırık paylaşımla idare edeceksiniz artık.

%29.50

Estagfirullah Üstadım düşüş devam ediyor bıyıklı dahil %29,5 kalmış ama varlık fonunda entarili yabancı vardır zannımca

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Emlak Konut Genel Müdürü Hakan Gedikli: "İstanbul'da 3+1 daire 3-3,5 milyon TL'ye bulunabilir. Bunlar ulaşılabilir rakamlar."

biz kendimizi zengin görüyoruz değiliz...

3-3,5 milyona ulaşılabilir diyor...

3,5 milyon faiziyle 10 yılda 7 milyon olur...

aylık 70,000 lira ödemeye sıradan herkes ödeyebilir diyor...

hakikaten bunların tv kanallarında isviçre vatandaşı falanmı gösteriyorlar Türk vatandaşını...
    Herkezi kendi gelirlerinden kıyaslıyor

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım tavsiyesi değildir itibar etmeyiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Dün akşam 6�lı masa toplantı çıkışını izledim

Liderler hangi araçlara biniyor diye

Görebildiklerim

Kemal Kılıçdaroğlu Mercedes ticari

Ali Babacan Mercedes S-Klasse

Gültekin Uysal Audi A8 sanırım

Temel Karamollaoğlu Mercedes E Class (Güncel model değil, aralarında en mütevazı)

Meral Akşener Audi A8 Çakarlı, Işıl Işıl

Meral hanım, parti yeni kurulduğunda hiç unutmam BİZE VW CADDY verdiler onla geziyoruz demişti.
    Başkasıda parmağımdaki yüzük diyordu

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    halk eyt istemedi. kamuoyu yoklaması mı yapıldı. basında üst düzey köşe başı tutmuş çalışanlar 40-50 yaşlarında olduğundan hergün ana haberlerde baskı yaratıldı. yoksa çalışan kesimin büyük kısmı 65 yaşında emekli olacakken, 40 lı yaşlarda emekli olmak vicdana sığmaz.
    18 yaşında milletvekili ne zaman emekli oluyor? 40-50 yaşlarında kaç milletvekili var? Polis,asker gibiler isterse kaç yaşında emekli oldu bu ülkede? Adamlar çalmış gibi konuşuyor millet.İşe girdiğindeki yasa neyse o.Ben 18 ay askerlik yaptım.Geçmiştekiler 24 ay.Şimdikiler 6 ay.Parası olup askerlik şubesinde imza atıp askerlik bitiren oldu.Bizimmi hakkımız çok yoksa az yapanmı devletten çaldı.O dönem neyse o.Eyt denilen şey elden alınan haktı geri yerine iade edildi.Konu bu.Ama bazlarında hazım problemi yarattı.Yok helal değilmiş diyenler vs.önce 5 maaşlara bakın ülkede kart memurlarına bakın,kimler kaymaklı künefe yiyor onlara bakın.. Ahtapot yiyene değil

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Yıllardan beri dikkat ettiğim bir nokta var, ev fiyatlarını öyle bir ayarlıyorlar ki sanki orta sınıfın elindeki paranın tamamını almak için nokta atışı yapıyorlar.

Ya da bana öyle geliyor bilemedim.

Yıllar içinde param artıyor artıyor artıyor (dolar bazında) ama emlak cinsinden bakınca 5 sene önce nerede isem hala oradayım

ytd
    Bravo, benim de dikkatimi çekmişti bu konu.

Konut fiyatları dövize endekslenmiş. Döviz (ya da enflasyon) yükselirse tl fiyatı artıyor. Döviz (ya da enflasyon) düşerse tl fiyat yatay kalıyor. Tek yönlü endeksleme.

İzmir mavişehir de 3+1 Daire 120 m2 için 15milyon tl istediler. Bence abartılı bir rakam.

Ne özelliği var dedim. Spor salonu önüne maserati koyduk dediler :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Sayfa 616/1001 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •