Sayfa 617/767 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 6131 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: NETAS - Netaş Telekom

1. Gelecek bilançoya göre yönü belli olacak

2.  Alıntı Originally Posted by oscar77 Yazıyı Oku
    Çok daldan dala zıplıyorsun..

Yoksa, hisse seçimlerinde sıkıntı yok...

Hisse senedi gübre gibidir., portföyü çeşitlendirip yayman gerek yoksa kokar...

...Haa bir de borsa sabırsızların işi değildir...
    Kısıtlı zaman var parayi cevirelim dedik ,gübreye battik ))) Bu sürekli yatırım yaptığında bilanço da iyi gelmez. Gerçi iyi bilançolar hep eksi yazıyor millete. Batırdı beni bu Netaş 35 ustuolsun tobe bir daha almicam

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kırşehir falan denilince fullediydim tüh ya pis zarar yazdım
    Bunu almak için mgros sattık o da çıkıyor
    Üzme tatlı canını kardeşim herşey yerine gelir biraz sabırlı ol yeter....Bilanço zarar yazanlar uçuyor mesala kords...Muhtemelen buda zarar gelecek en az bir tavanda bu yapar....Biz burda yıllandık her yol Bağdat anlayacağın...ytd

4. Birileri bilanco haberini aldi ve muhtemelen zarar açıklayacak. Cunku karanlık oda da birden 33.32 ye dusmesi iyi olmadı.
    Herseye nazaran -40.milyona kadar zarar da aciklasa benim icin olumlu olacaktir...
    Bilanco gelince asagi salıp toplayabilirler. Hisselerinize sahip çıkın arkadaslar
    Ytd

5. Geçici beyanname bildirilmis

6. Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

7. Bütün teknoloji şirketleri deli prim taptı pezevek sen domatesmi sayıyon gerçi tarım ve gıda şirketkeri de uçtu desem içi boş şirketsin onlar 5 ile 10 katladı sen ne zi.... İş yapıyon da bı kadar adama zarar yazdırıyon
    ytd deli saçmasıdır

8.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Bütün teknoloji şirketleri deli prim taptı pezevek sen domatesmi sayıyon gerçi tarım ve gıda şirketkeri de uçtu desem içi boş şirketsin onlar 5 ile 10 katladı sen ne zi.... İş yapıyon da bı kadar adama zarar yazdırıyon
    Bu da böyle işte... Amme hizmeti yapıp hayır duası alıyor.
    Bir hisse ucuzsa almaya başlarım, ama ucuz bir hissenin hemen yükselmeye başlamayacağını da bilirim.

Sayfa 617/767 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •