Sayfa 618/948 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

Ben bu bilanço lafından sıkıldım. Bu kadar dandik kağıt uçuyor. Bu şimdi bilanço yüzünden mi düşüyor. Yemezler. Hepsi yalan beyim yalan ytd

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

2.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Ben bu bilanço lafından sıkıldım. Bu kadar dandik kağıt uçuyor. Bu şimdi bilanço yüzünden mi düşüyor. Yemezler. Hepsi yalan beyim yalan ytd

Yalan tabi zaten hep yalanin içinde yasattilar milleti . Başka kağıt olsa kaç kere 7 8 tl ye gittiydi. Ytd

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    11.5 bekliyorum Sayin Izci... Ben kotu bilanconun buyuk oranda fiyatlandigini(15'ler havada ucusunca kotu gorunuyor, aslinda kotu bir sey de yok), ikili hatta 3'lu dip yaptigimizi ve ilk bilanco duygusalliginin ardinda da hazirana kadar (tabii endeks izin verirse) 2.7-3 bandina donecegini aslinda donmesi gerektigini dusunuyorum. Bu yil temettu beklentisi de olacak, borsanin 3-5 ucuz kagidindan... Ama asil belirleyici 2018/1 olacak ve ben onun iyi gelecegi kanaatindeyim... O yuzden de ufak ufak "ekle"diyorum kendi kendime...Saygilar, bol kazanclar...
    Kar yarin 19:00'dan sonra gelecektir... Bu kez risk az getiri yuksek susuncesindeyim. Hayirlisi artik... Her bilancodan once Silvira gomulmek ( bu kez az oldu ama) aliskanligimiz oldu zaten...
    Yatirim tavsiyesi degildir...
    Onların matematiği ile şimdilik 3 tl üzeri hak etmeyen bir şirket silvr. Kâr gelecek muhakkak tahminimizce rekor olacak inşallah. Malını satmaya çalışan Mec amca sirketin içinden biri henüz yarısını verdi malinin. Demekki buralardan hepsini versin istiyorlar başka niye bu kadar baskı olsun ki. Her olumsuzluk aşırı fiyatlanıyor görüyoruz. Gelecek bilanço bizim hesabimiza göre 5 tl de etse baskının bitmeyecegini ve 2018 1. Döneme kadar hatta 2. Dönemin başına kadar süreceğini düşünüyorum. Hiiiç yanıltmadılar alım gelse bile max 2 3 gün etki edecek . Gidecek tahta böyle hareket etmez. Kaldı ki Mec bu arada mal satsa bile ağırlıklı olarak ky alacak. Onlardan da bu herifler almadan gene gitmez. Benim mantık bu. Ytd

4. Tesekkurler Ustad, degerli yorumlariniz icin. Ben bu kez farkli bir hikaye pesindeyim. Mec'in lotlari Demokles'in kilici gibi sallansa da tahtanin tepesinde, eger bilancolar iyi gelirse tutamazlar, durduramazlar artik... Ucuz kagidin mumla arandigi bu donemde daha ne kadar balcikla sivayabilirler ki gunesi?... Ne oldu Bilici'de? Hangimiz farkindaydik Bilici'nin? Ya burada 9 aylik sonrasinda? Nereye kadar basabilirsin bir kagidin tepesine... Su noktada ise sonuna kadar hemfikiriz:Kagidin guven vermeyen gecmisi cok daha uzun bir sure boyunca ucuz fiyatlanmasina neden olacak. F/k'si uzun bir sure daha geriden takip edecek genel ortalamayi... Saygilar...

5.  Alıntı Originally Posted by kemosabe Yazıyı Oku
    Tesekkurler Ustad, degerli yorumlariniz icin. Ben bu kez farkli bir hikaye pesindeyim. Mec'in lotlari Demokles'in kilici gibi sallansa da tahtanin tepesinde, eger bilancolar iyi gelirse tutamazlar, durduramazlar artik... Ucuz kagidin mumla arandigi bu donemde daha ne kadar balcikla sivayabilirler ki gunesi?... Ne oldu Bilici'de? Hangimiz farkindaydik Bilici'nin? Ya burada 9 aylik sonrasinda? Nereye kadar basabilirsin bir kagidin tepesine... Su noktada ise sonuna kadar hemfikiriz:Kagidin guven vermeyen gecmisi cok daha uzun bir sure boyunca ucuz fiyatlanmasina neden olacak. F/k'si uzun bir sure daha geriden takip edecek genel ortalamayi... Saygilar...
    Sana da çok teşekkürler üstad. Doğru ucuz kağıt mumla aranıyor. Süreç uzun ve yorucu olacak hem fikiriz. Babayiğit lazım ama bu bizim kan emicileri duvara duvara çarpacak babayiğit. Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku

Yıllardır baskının alası var burada bana göre...Bıkmadan usanmadan patron desteği ile 12 yıldır engin baskı...Patron Forbes Dergisinde bile(diğer ekonomi dergilerinde de benzer demeçleri olmuştur) şu kadar büyüdük bu kadar büyüdük diye hava atarken hisselerin buralarda sürünmesi manidar....Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Hayırlı ve bereketli bir gün olması dileğiyle herkese iyi kazançlar.

Sayfa 618/948 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •