Sayfa 618/992 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Şekerde 24 veriyor .
    Seker yeni musteriye veriyor.bana vermedi

2. Uzun vade bağlayanların cesaretine hayranım. Ben 24 saat bile bağlayamıyorum. Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bundan başka aylık veya ayda bir ayrı bir ücret ödüyormusunuz? İşbank yatırım hesabı da ayda bir 20-30 TL gibi bir ücret kesiyor Yatırım hesabından ama yıllık yok.
    hayır, sadece yıllık bakım ücreti adı altında 75₺ kesmiş. daha önce de kesmişlerdi tüketici hakem heyetine başvurup almıştım. yine aynı yola başvuracağım. neyse ki vekalet ücreti de kazanıyorum. avukat olmanın faydaları.

4. TEB internet sitesinde hesap açan herkese %24 gecelik diye yazmasına rağmen , çoğu insan hesap açtırıyor ve en az 1-2 hafta sonra 24 almaya başlıyormuş. Nedeni de genel müdürlük tanımlıyor 24 oranı diyorlarmış. Böyle saçmalık olur mu ? Bir şey ya vardır, ya yoktur. Tecrübe eden var mı ?

5.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    TEB internet sitesinde hesap açan herkese %24 gecelik diye yazmasına rağmen , çoğu insan hesap açtırıyor ve en az 1-2 hafta sonra 24 almaya başlıyormuş. Nedeni de genel müdürlük tanımlıyor 24 oranı diyorlarmış. Böyle saçmalık olur mu ? Bir şey ya vardır, ya yoktur. Tecrübe eden var mı ?
    En az 1-2 hafta boyunca parayı orada tutuluyor mu?
    Açalım hesabı tanımlanınca para aktarırız...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    hayır, sadece yıllık bakım ücreti adı altında 75₺ kesmiş. daha önce de kesmişlerdi tüketici hakem heyetine başvurup almıştım. yine aynı yola başvuracağım. neyse ki vekalet ücreti de kazanıyorum. avukat olmanın faydaları.
    Syn blade ; avukat olduğunuzu yazmışsınız ..Ben ilk kez Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım...E-Devletten karara bağlandı yazıyor ama karar nedir !!? belli değil.... Şimdi kararın lehime mi aleyhe mi olduğunu nasıl öğrenebilirim...

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Syn blade ; avukat olduğunuzu yazmışsınız ..Ben ilk kez Tüketici Hakem Heyetine başvuru yaptım...E-Devletten karara bağlandı yazıyor ama karar nedir !!? belli değil.... Şimdi kararın lehime mi aleyhe mi olduğunu nasıl öğrenebilirim...
    Posta İle Karar Gelir 20 Güne, Hemen Öğrenmek İçin Tüketici Hakem Heyetini Arayıp Dosya Numarası İle Sonucu Öğrenin.

8. Fıl mk 25.43% günlük

24.53% 26 günlük

Sayfa 618/992 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •