Sayfa 618/1002 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Yuh artık diyorum...

Açıkça ''Suriyelileri göndermeye niyetimiz yok, aksine üzerine 1-2 milyon da Afgan getireceğiz'' diyemeyen AKP'lilerin dramı yürek dağlıyor...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=394731
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yuh artık diyorum...

Açıkça ''Suriyelileri göndermeye niyetimiz yok, aksine üzerine 1-2 milyon da Afgan getireceğiz'' diyemeyen AKP'lilerin dramı yürek dağlıyor...

neden yuh diyorsun ki? nerdeyse 2 milyon secmen oldular simdiden.iktidari bile degistirecek sayidir bu.

3. Gündeme bomba gibi düşen kavga olayının ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Ece Erken, 6 kişi için 19 bin 250 TL hesap ödediklerini ve eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun "Bu milleti dolandırmak" diyerek sitem ettiğini bunun üzerine de tartışma çıktığını söyledi.

Dolandırmak hafif kalır. Direkt masaya yatırıp…….

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    sn. achiles , bu şeyin hali nice olacak ? Mahalle gençlerine kafa tutarak diklenir mi , yoksa kafasına kafasına sopayı yer ve yokuş aşağı kaçar mı ?
    Valla ben bir iki kez ifade ettim, şöyle düşünüyorum. Zaten çok değer kaybı var TL de, DXY de uyuzlanınca, bir diyagonal gibi yapı..

Normal şartlarda 9-9,15 aralığı bir zirve yapıp, aynı yapıya devamla yıl sonu 9.60 lar gibi gelişmeli..

Ama iç dinamikler bitik durumda, bir kriz halinde bu diyagonal sonlanan/ending görünümünden genişleyen görünüme de zıbıtabilir, onun ne olduğunu olacağını, nasıl tetikleneceğini bilmek mümkün değil..şu an 6.90 lardan başlayan yapının mini düzeltmesini çiziyor, ya flat ya üçgen, hedef bölgesi çok yakın olduğu için üçgen olması daha olası. Yani biraz daha zamanca genişleyip aynen bu rakamlarda, bir fırsatta, kötü haberde sertçe kafayı kaldırıp 9-9.15 yapısı tamamlanabilir...gibi..

Şu an bir kriz halinde fırlayıp 9.60 ı geçmediği sürece, yapı ending yani, dönüp tekrar 8.60 ın altını görüp sonra gidecek

Dinamik yani yapı, değişken...ha mesela şu an da ED 3 gerçekleşmiş olabilir, gerek şart oluştu 0.618 ile 0.786 arasındayız, buradan da bir daha 8 e dönebilir...ama o durumda daha net bir tablo karşıya çıkar, 8 TL den 9.15 e gidiş resmi neredeyse kesin olur, galiba bunu yapmak istemiyorlar, yani aşağıya vermek istemiyorlar, o yüzden bekliyeceğiz..Olursa 8 TL bu bir alım fırsatı diyeceğiz 6.90 daki gibi, olmazsa mini bir zirve gözlemleyip 9.15 lerde satıp bir daha 8.60 ın altını görmeliye oynayacağız, tamamıyla veya yarısıyla..

YTD

5. Şöyle daha alengirli cevap vereyim, eğer ED 3 tamamlanmış ise, mesafece kurtarıyor çünkü, ED 4 ün 8 TL den de hatta aşağıya gelmesi gerekir, 2 nci dalganın %61 i kadar gitse mesela..

Bu da gerçekçi olmadığına göre, bu ihtimali elemek lazım, demek ki ED 3 daha tamamlanmadı, 9.06 nın üzerinde bir zirve gelmeli..gibi geliyor bana, tabi yine ülkeye cart diye carry trade için 10-15 milyar dolar sokulursa, bu senaryo oynanacak demektir, onlar da iyi sopa yediler gelmezler bi daha...YTD

yok artık 69 dan tavşan yapsın, yanınada playboy tv açsın daha çok moral olur bence.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Allah korusun da eğer ateş,boğaz ağrısı veya baş ağrısı kırgınlık başlarsa semptomatik vakalar arasına girdin demektir.Bir prof un dediği gibi günlerce yüzde 98 diye yazdığın bir tahtaya bakabilirsin.Bir prof arkadaş hastalığa yakalanınca duvara 98 yazmış morali bozuldukça hastaların yüzde 98 i yırtıyor diye düşünüp seviniyormuş.

7. Sayın Achiles
    yazdıklarınıza katılmasam da sizi beğenerek okuyorum
    yazılarınızda
    daha kısa cümle
    daha kısa paragraf
    daha kısa gönderileri tercih ederseniz
    yazdıklarınız daha etkili daha akılda kalıcı olur, naçizane önerimdir.

''Yazılar, hitabetler (bir kadının eteği gibi) gerekli yerleri kapsayacak kadar uzun, dikkatleri çekecek kadar kısa olmalıdır''

diye bir söz hatırlıyor müellifini bilmiyorum
    saygılar.
    Son düzenleme : koçari; 27-07-2021 saat: 09:59.

şaşıracak bir şey yok. Adamların zihniyeti bu malesef.
    Yani açıkça diyorlarki biz bu milyonların ülkeye çekirge sürüsü gibi gelip kaçak çalışmalarından , bu toprakların özevladı Türk'lerin elinden işini aşını almasından ve sigortasız daha düşük ücretle çalışıp Türk nüfusun işsizliğine katkıda bulunmasından çoooooooooooook ama çoooooooooooooook memnunuz....

işte bu da ne kadar memnun olduklarının fotosu ve ilgili haber linki ,
    adam söylerken bile ağzı kulaklarına varacak neredeyse

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Yuh artık diyorum...

Sayfa 618/1002 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •