Sayfa 619/1078 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 8620 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Sistem Takibi...

Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku
    zoom için haklısınız kaçırmışım bu detayı ctrl ile problemsiz yaptım şimdi...
    sizin ortalamalar nokta nokta şeklinde ekranımda ve ekran görüntüsü upload ettiğim sitede gözüküyor problem yok ama upload linkini hisse.net'e yapıştırdığımda bu nokta-nokta çizgiler gözükmüyor çoğu zaman... benim metastock ekran görüntülerimde de aynı problemi yaşıyorum. hisse.net' e atarken bi optimizasyon oluyo sanırım .tam anlayamıyorum bu problemi...

Hızlı dönüş çok iyi oldu...

Şimdilik sorun yoksa ben de WM_Sistem 'i kodlamaya devam edeyim...

Bir yerde takıldım. Orayı aşarsam işler hızlanır...

E6853 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    1,945
    Teknik Analiz

İlk seans sonuçlarına bakılırsa 70 hisseden ancak 23 ü
    yani listenin % 33'ü % 2 nin üzerinde prim yapabilmiş.
    Demek ki Teknik Analize sırtımızı dayamak yerine biraz da
    bizim çalışmamız gerekiyor.

https://twitter.com/DonKisot_BIST1
    Doğru olsam ok gibi yabana atarlar beni/Eğri olsam yay gibi elde tutarlar beni

3. Az kalmış az..Belki kalırsın bant içinde

4.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Son 4 yılda en iyi prim üreten değeri

Periyot :6
    Sapma :2

Şöyle bir görüntü ortaya çıkıyor...

5.  Alıntı Originally Posted by derinlikler Yazıyı Oku
    Az kalmış az..Belki kalırsın bant içinde

Senin insafın yok mu ?

6.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

Bist100 günlük son durum...

Önümüzdeki günler için kalın siyah orta median altında kapanışlar devam eder ve tam bar kopuş olursa kalın siyah en alt median hedef olacaktır... Diğer taraftan zirveden dibe çekilmiş kalın mavi Fibo-Fan 'a ait en alt çizgi %38.2 seviyesine barların muhtemel dokunuşu benim kurguladığım haftalık senaryoyla da bağlantılı olarak son dip olacaktır. Akabinde palanın bizim elimize geçmesi için barların Fibo-Fan en üst çizgisi %61.8 seviyesini kırmasını bekleyeceğiz. Kırdığında düşüş trendi biter...pala 1-1,5 sene bize geçer... ve endeks 121531 zirvesinin üstünde yeni tarihi zirveler arar...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...Sevgiler...Saygılar...

Bist100 günlük son durum... Sevgiler...Saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

7. Endex'te dip oluşumu devam ediyor,yukarıda sarı ortalama,95.200 üzeri öncelikle kapanışlar lazım.
    Alt'ta 87-88.000 ler var.

8.  Alıntı Originally Posted by onelle Yazıyı Oku

]

Bist30 Haftalık TL ...

İlk fotoğrafta Ichimoku Kinko kapanış bazlı bakıldığında, düşüşlerin ve yükselişlerin teyidi niteliğinde takip ettiğimiz 26 birim arkadan gelen kahverengi Chikou-Span mavi kapanışları kırmızı elipslerin içinde aşağıya doğru kestiği anda bist30 yaklaşık 1 sene iflah olmamış. Son şablonda da yine aynı hikaye yazılmış gözüküyor. Şimdi takip ettiğimiz ; geçmişte siyah elipslerle işaretlenmiş bölgelerdeki gibi Chikou-Span'ın mavi kapanışları tekrar yukarı kestiği ve bize teyit verdiği yeni bölge olacak. Bu siyah elipsle işaretli kesişimler dikkat edilirse mavi ok işaretleri ile gösterilmiş son diplerden sonra gerçekleşmiş. Yani Chikou-Span mavi kapanışları yukarı kestiğinde muhtemel son dip (ya da en derin dip ) yapılmış diye düşünebiliriz. O nedenle yanlış hatırlamıyorsam ağustos mesajımda bu dibin en sağlam dip olduğu ve bir dip oluşumu daha olsa dahi ( dip oluşumunda asıl olarak MACD'ı takip ediyorum fiyatları değil ) çoğu kağıdın bir daha ağustostaki ilk dip kadar ucuz rakamları görmeyeceğini yazmıştım. Şimdi son büyük fotoğrafa baktığımızda Chikou-Span 30 kasımla biten hafta mavi kapanışları yukarı kesti ve aslında siyah elips koyma bölgesini işaretlemiş oldu. Ayrıca bu kesişim ile mavi kapanışlar nisan'dan bu yana ilk defa kırmızı kijun-sen'i altına aldı. Kijun-Sen 114577 seviyesinde haftalık destek konumuna geçti. Şimdi eğer oluşan teyit sahte değilse ve siyah elipsi bu noktaya koyacaksan bundan sonraki oluşan kapanış bazlı dipler ağustosta oluşan 109975'in altına sarkmamalı. Bar olarak sarkabilir ancak kapanış olarak sarkmamalı. Kapanış bazlı yükselen diplerle yükseliş ivmesi devam etmeli... Eğer Chikou-Span'ın 30 kasım haftası verdiği sinyal sahteyse o zaman kırmızı ok ile işaretli son bölgede kapanışlar muhtemelen bir dip daha yapacaklar. Bu arada Chikou-Span de Temmuz-Ağustos diplerinin altına sarkacak ve buradan yukarı kesmek için tekrar ivmelenecek bölge arayacak .

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...tüm dostlara sevgiler...saygılar...

Bist30 son durum... Sinyal tahmin ettiğimiz gibi sahte çıktı... ve haftalık önemli desteğinin altında kapanış yaptı ... Bakalım senaryonun devamındaki gibi kahverengi Chikou-span bir önceki dibin altından geçmeye çalışacak mı ?

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...tüm dostlara sevgiler...saygılar...

____|| @cizgilereitaat ||____ ( Hunharca teknik analiz )...

Duhul : 2004 ...
    ... Ben bitti demeden bitmez ... CR7 ...

Sayfa 619/1078 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •