Sayfa 619/1002 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon
Arama sonucu : 8016 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: Viop - XXVII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku
    Aracı kurumu olan dostlarım söyledi fon giriş yaptı diye kısa ve uzun vade olup olmayacağını RTE nin hamleleri belirleyecek.
    Mesela Hong Kong ta kurulu bir Türk fonu olabilir :-)

Yurtdışından giren para kimin parası? Demek istediğim şey bu.

İyi akşamlar selamlar...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2. Bu UNLÜ Geçen haftadan beri dans ediyor önce 10.80 den Eregl kaldırdı 11.65-80 arası boşalttı , oradan bankalara geçti orayıda uçurdu , bugun geldi bımas ve eregl ye Surf yapıyor tahtalar arası .

3. Sputnik Türkiye
    @sputnik_TR
    ·
    17d

Russia state-affiliated media
    Elvan: (Düzenleyici ve denetleyici kurumların bağımsızlığı) Başkanlarımıza 'kanun ne diyorsa, neyi emrediyorsa onu yapacaksınız' dedim http://sptnkne.ws/EvFf

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,919
    sildim..illa ki batarak bazı tecrübeler oluşmalı...
    Az ciddiyet, Çok geyik...

5.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Yabancı değil diye yazdık çizdik.

Forumda herşeyi bildiğini sanan ve sağa sola saran biri, yabancı da yabancı deyip milletin kafasını şilşirdi.

Kredi notuna bak, hangi yabancı fon gelebilir? Hangi hikaye ile gelir?

Kapalı çarşı esnafından bile 200-300 milyon dolar toplayıbilir ve bisti zıplatabilirsin. Ytd.
    2013 te yatırım yapılabilir olduk sonra coktuk. Yatırımcı bu noktadan sonra ciddi anlamda 180 derece degisecegimizi düşünürse gelecekte olacak iyileşmeyi satın alır zaten. Dünyada ciddi miktarda likit var. Ama bu girişlerin devamli olarak artması için soyelmler son bir hafta olduğu gibindevam etmeli ve hayata geçirilmeli.
    Bir diğer nokta yabanci mi değil mi konusu önemli olan yatırımcı. Zaten yabanvi çoğunlukla bıyıklı muhabbeti zaten var. Ama bıyıklı bıyıksız yabancı fark etmez geçen hafta başlayan soylemler hayata geçerse gelir, hayata geçmezse gelmez

6.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    yanlış anlamayın beni ama;

10 yıllık matematik öğretmenine pisagor teorisini öğreten öğrenciler var..mutlak güven..buradakilerin baş düşmanı..hele vob da 5 yılını batmayarak tamamla sonra bu muhabbetini dinleyelim.13 yıldır vobdayım.ne yiğitler gördüm,anahtar teslim eden.

geçen hafta net yabancı alışı vardı.inanmayan GARBNKI shortlasın...1-2 ay beklesin..kar ederse veya silinmezse kendisinden özür dilerim.net somut olarak buradan shortladım desin..
    Bir önceki Merkez kararının öncesi alana satana vesaire baktım, bu sefer farklı göründü ve 98 milyon citi takasına aktı hafta sonu itibariyle...
    Bu sefer ciddi avans verildi, söylenilenler yapılırsa çok kişi teslim eder anahtarı inanmayan, ama öteki türlüsü de çok daha sıkıntılı olur ...

7. Seçime kaldı 2.5 yıl risk istenmiyor olabilir artık piyasa da buna inanır ve eylemler desteklerse düzelmeye başlanabilir, düşüncesindeyim.

8. e ozaman biz bu kadar derdi niye çektik ? amaç neydi ?

Sayfa 619/1002 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •