Sayfa 619/668 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629 ... SonSon
Arama sonucu : 5342 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: ALGYO - Alarko Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Kardeşim 38.30 civarından ciddi satış yaptım lor söyleyemem neyin yalan olduğunu anlatmak gerek

Kul hakkı yiyenlerin tümü tüm hayatları yalandır olan budur

Osmanlı 280.000 lot sattı sanırım bir kısmı bana ait satışlar inanın bu kadar hunharca lot satacaklarını kimse bilemezdi demek bunlar kulp sever insanlar spek ile bağlantıları olmayabilir

Sağlık olsun bekleyin

Ben iş bankası ve Ereğli forumda ALGYO reklamı yapmak dışında hisseye en ufak faydam dokunmaz burada 1 milyon lot veya 2000 lotu olanların otel inşaat ve bilgi paylaşımlarına da saygım acar bilgi sahibi olursam gelir yazarım geyik yapacak yer burası değil Ereğli iş bankası ve viop forumlarda yeterince güzel sohbet ortamı mevcut oralarda Algyo temsil edeceğim artık !

Size kolay gelsin

2. Bu hisseye fayda sağlamak istiyorsanız inanın medyada zaman ayırın ve bol bol paylaşım yapın yayın videolu yapın başka türlü 20.000 kişi bile bu hisseyi tanımaz ise En ufak yeni yatırımcı ilgilenmez

E kadar çok kişi tanırsa o kadar çok yeni yatırımcı ve güç kazanacak hissedir

Forumun etkisi maalesef çok az yatırımcılar pek de gelmeye niyetli değil instagram değil de Twitter Youtube ve Telegram fenomen hesaplar bu hisseye yatırımcı çekmek için akla en uygun gelen yerler Türk insanı oldukça cahil ce bilgisiz ce enerji hisseleri almaya devam ediyor Algyo nun hakkının yendiğini düşünüyorum

Alarko holding Algyo nun hakkının yenmesine müsade etmemelidir

Bu forumda holdingi defalarca sertçe eleştiren arkadaşlar oldu ben de parçteoncu olarak artık yeter diyorum bu Algyooo dandik vasat önemsiz hisse muamelesi görmemeli

Bu son yazım artık cevap yazmayın

Algyo ya cidden çok yazık oluyor !

3. Herifin yazıları anlaşılmadığı için hızlıca üstünden geçtim. Gitti anladığım kadarıyla.

Kalın sağlıcakla.

bazı eskiler iyi bilir algyo 40 tl iken hol 2 liraydı anası varken danasıyla uğrşmayın diye çok yazdım millet cemşirdi gördünüzmü neden demişim...
    nasip....

5. Bitti mi film

6. Bı gün 5000 ekledim pörtföye

7. Elimde zamınında orge vardı. Nevhan gündüz televizyon şovları sonları sinirlerin kaldirmadigindan hem SPK ya şikayet ettim daha sonrada hisseden çıktım. Sırf benim şikayetine istinaden şirket kap bir sayfa aciklama göndermek zorunda kaldi. Ceza bile almadılar.
    Sonuçta Kar ettim. Ama hedefim yüksekti, bu patronlarla bu hedefler zor derken hisse nerelere geldi. Fonlar, spek ve patron güçbirliği yaptı. Bu dönem ellerindeki gyolarida değerlendirilerek bilançosu uçurdular. Neden mi yazıyorum. Bazen umudu kaybedince film yeni başlıyor. Ve bu benim tercihim ben zararı kârı göze aldım. Kimse benden etkilenmesin. Benim vadem yok bu hissede. Alırım satarım eklerim takla attirim ne gerekiyorsa yaparım.
    Son düzenleme : ferden; 17-08-2023 saat: 22:01.
    Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Kendi yatırımlarımı bağlar. Yatırım tavsiyesi içermesi mümkün değildir.

8. Umarım herkes çok kazanır Dana olan Alarko holding anası da babası da Algyo bence böyle bunu herkes öğrenecek öğrenmez ise elinden alacaklar bu şirket Halkın şirketi olacak

Evet film bitti yarın The End yazacak ekranda

Son sözüm elveda Algyo forumu !

The End

Sayfa 619/668 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •