Sayfa 62/173 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 489 - 496 arası.

Konu: EUPWR - Europower Enerji ve Otomasyon Teknolojileri San. Tic. A.Ş.

1. burayı siyaset arenasına çevirdiniz .bu ne ya .gidin bukadar biliyosanız ,politikacu olup siyasete atılın . burası borsa senet yorum yeri .ALLAH aşkına yapmayın .bu vatan hepimizin . güzel şeyler yazalım üzülüyoruz ..

2. Sn.tablet,
    Ne deseniz anlamak istemeyen anlamaz görmek istemeyen görmez
    İnanmış,- inandırılmış insanın fikrini değiştirmek dünyanın en zor işidir. Ülkenin en seçkin beyinlerinin sırf inandırıldıkları için kendi insanının gözünü kırpmadan öldürdüğünü 15 temmuzda gördük.
    Yormayın kendinizi.
    Şunu diyebiliriz:
    Allah milletimize akıl fikir Feraset versin.

3. Meğer yarım saattir eupwr sayfasını okuyormuşum.
    Ben hikaye anlatıyorum, benim hayal ürünümdür. Yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Better15 Yazıyı Oku
    Sn.tablet,
    Ne deseniz anlamak istemeyen anlamaz görmek istemeyen görmez
    İnanmış,- inandırılmış insanın fikrini değiştirmek dünyanın en zor işidir. Ülkenin en seçkin beyinlerinin sırf inandırıldıkları için kendi insanının gözünü kırpmadan öldürdüğünü 15 temmuzda gördük.
    Yormayın kendinizi.
    Şunu diyebiliriz:
    Allah milletimize akıl fikir Feraset versin.
    G d o lu yiyecekler genetiği bozulmuş bir toplum çıkardı karşımıza anlaşılan bak muharrem neler diyor hepsine dava açacağım https://twitter.com/i/status/1657685232223436802

5. Ben her sonuca saygılıyım..ben ülkemiz ve milletimiz için hayırlısı ne ise olsun diyorum ..yeter ki kaos olmasın..piyasalar belirsizliği sevmez..tahminlerime göre sonuç ne olursa olsun belirsizlik biteceği için piyasalar rahatlayıp olumlu tepki verecektir...yalnız muhalefetin kazanması halinde daha güçlü ve kalıcı borsa çıkışlarının olacağını düşünüyorum .. şu saate kadar kimsenin kalbini kırmadım..bu yüzden de ayrıca sevincliyim...son kararı halkımız verecek...saygı duymalıyız .
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. seçimlerini ikinci tura kalması pek de iyi olmadı..belirsizlik sürecek..ama ilk görüntüye göre tayip erdoğan ikinci turda kazanacak görünüyor...piyasa bu seçeneği satın almaya başlayacak..sonuçlar ülkemiz ve milletimize hayırlı uğurlu olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    seçimlerini ikinci tura kalması pek de iyi olmadı..belirsizlik sürecek..ama ilk görüntüye göre tayip erdoğan ikinci turda kazanacak görünüyor...piyasa bu seçeneği satın almaya başlayacak..sonuçlar ülkemiz ve milletimize hayırlı uğurlu olsun..
    piyasa tayibin galibiyetini satın almaya başladı..endeks -%6 açılıyor..bir çok hisse taban...vatana millete hayırlı uğurlu olsun...

8. ihtiyarlayınca kendi adıma artık riske gelemiyorum
    %50 den fazla çok eminsem bile artık riske etmiyorum
    uçurumun kıyısından dönmüşüm nakit girerek

saglık olsun para bir şekilde kazanılır düşüş sert olması toparlaması
    çok sancılı olacağa benzer borsa açısından 21 aralık olaylarında da böyle olmuştu
    2 gün devre kesmişti ralli başlangıcı olmuştu tarih tekerrürden ibarettir
    umarım yine yakalarım ytd..

Sayfa 62/173 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •