Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/181 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1442 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Sistem Takibi - III

1. Öncelikle çok geçmiş olsun sayın uğur taylan bey. İnşallah hastalığı tümüyle atlatırsınız.

Doas güzel hisse beklemeye değer, sağlam temettü de veriyor.

Grafiği güzel, Turuncu kanal alt bandından yukarı dönmüş gözüküyor son 3 haftalık hacimde iyi sayılır.
    Fibo rakamlarını takip edebilirsin. 440 rakamına ulaşırsa burada biraz dikkat etmek gerekebilir.

Alıntı Originally Posted by Uğur taylan Yazıyı Oku
    İyi akşamlar kıymetli hocalarım diyeceksiniz bir geldi uçtu gitti yazılarınızı günlük okuyorum sağlık sorunlarından dolayı yazamıyorum bende 53 yaşında bir yıllık emekliyim kısacası bende atıl duruma geldim malesef bir sene evvel onkolojik hastalıkla tanıştım şükürler olsun amalyatlar falan derken temizlendik toparladım şükür ama tabi ufak sıkıntılar oluyor ama şuan kitle falan hiçbirşey kalmadı hocalarım bende 1000 lot 268 maliyet doas var ben alsat yapmam bu kağıt hakkında yıl sonuna kadar beklemeye değermi sizlere güvenim tamdır bu kağıdın geleceği temeli tekniği destek direnç fikir verirseniz sevinirim bilmem anlatabildimmi tşk
    Öncelikle geçmiş olsun dileklerimi iletmek isterim...

"Allah kimseye dert verip, derman aratmasın"...

Bununla geçmiş olsun inşaAllah...

Dün evde değildim. O nedenle cevap yazamadım. Şu anda BIST 'ten güncel verileri alamıyorum. Verileri gücelleyince inşaAllah DOAS için bendeki grafiklerin ne dediğine bakarım...

"Yatırım Tavsiyesi Değildir!"... Eğitim ve Bilgi amaçlı paylaşımlar yapıyorum.

XU100...

Dün şık bir hareketle 50 günlük ortalamadan dönmüş gibi görünüyor ama sadece öyle görünüyor...

Henüz olumluya dönen bir şey yok...!!!

Düşüş ve düzeltme dönemleri sıkıntılıdır. Eğer bir de yatay bazlı düzeltme yapıyorsa göstergeler iyice sapıtır...

RRG 'de sert bir dönüş gözlemliyorum, devamı gelirse güzel olabilir. Her şey sürekliliği bağlı. Düşerken de, çıkarken de şu anki piyasada süreklilik yok...!!!

DOAS...

Dandanakan üstadım trend analizini yapmış. Ben de fibo ve katlama analizini yapayım:

- Görünen o ki, yeni bir harekete başlamış durumda...

- Grafik üzerinde yatay çizgiler olası hedefleri gösteriyor.

- Bu sene için beklenebilecek maksimuma yakın fiyat 475 seviyesi civarıdır...

- RRG grafikte ise durum çok güzel. İşaretlediğim günde kapanışla birlikte alım yapıldığını düşünürsek, 279.5 seviyesinden girilebilirmiş. Siz de 268 seviyesinden girmişsiniz. Çok güzel bir yerden giriş sağlamışsınız...

- Benim hattaki en büyük pişmanlıklarımdan birisidir DOAS. Zamanında 2019 yılında temettü yatırımı için 3 TL seviyelerinden aşırı yüklü girmiştim. Bekleseydim bile 30 TL olduğunda satar, bir daha da bulaşmazdım. Oysa hisse bugün 326 TL seviyesinde. Bazen bilmemek bilmekten çok daha kârlı olabiliyor...

- Ben satıp başka maceralara girdim. Çok şükür yine kazandım ama böyle bir kazanç mümkün değil elbette...!!!

Demem o ki;

- x100 katı gitmiş bir hisseden bahsediyoruz. Yine yükselecektir. Fakat düştüğü zaman en çok düşecek hisselerin başında olacaktır. Artık evladiyelik bırakılamayacak seviyelerde bulunuyor. Hedefleri görünce, kârı alıp çıkmak gerekir...

5. Allah'ım razı olsun sizlerden sağlığım şükür iyim iyim çokşükür yok hocam doas fazla beklemiyecem ya fazlamı oluyorum ama birde konya çimento var selva bide ıcbct çok müsayit zamanda bakarsanız memnun olurum ama hocam benim anlayacağım dilden olursa sevinirim cahilliğime verin kafam basmıyo hocam neyapayım tşk

Allah'ım razı olsun sizlerden sağlığım şükür iyim iyim çokşükür yok hocam doas fazla beklemiyecem ya fazlamı oluyorum ama birde konya çimento var selva bide ıcbct çok müsayit zamanda bakarsanız memnun olurum ama hocam benim anlayacağım dilden olursa sevinirim cahilliğime verin kafam basmıyo hocam neyapayım tşk
    İnşaAllah akşama bakmaya çalışırım...

Şu an müsait değilim, daha doğrusu başım ağrıyor; yanlış yorumlayabilirim...

Daha sade bir şekilde anlatmaya çalışırım ama nasıl olacağını bilemediğim için elimden geleni yapmaya gayret ederim...

7. Hocam sizin hertürlü yorumunuza razıyım olduğu kadar hocam nolursun cevap için acele etme en boş zamanındada olur işin ras gelsin

Hocam sizin hertürlü yorumunuza razıyım olduğu kadar hocam nolursun cevap için acele etme en boş zamanındada olur işin ras gelsin
    Akşam kabaca hisselere baktım ama bunlar DOAS gibi değiller...

Çok iç açıcı bir durum göremedim...

Bazıları da yeni hisse sayılacak kadar yeni...

Baş ağrım beni rahatsız ettiği için detaylı bakamadım...

Gün içi inşaAllah bakabilirim...

Sayfa 62/181 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •