Sayfa 62/1000 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7998 madde; 489 - 496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bugun giris yapmayi unutmuslar
    Gorustum
    Korkutuyorlar ama bizi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. kira sertifikaları hakkında yorumu olan var mı acaba?tahvillerde gerileme olmasına rağmen yfv,aıs dün eksi bugün de 0 getiriye sahipler,alışta nemalandırma da yoktu üstelik.pişman oldum buraya geçtiğime 21 ağustosta aldım yarın çıkacağım.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by yorgun nihilist Yazıyı Oku
    kira sertifikaları hakkında yorumu olan var mı acaba?tahvillerde gerileme olmasına rağmen yfv,aıs dün eksi bugün de 0 getiriye sahipler,alışta nemalandırma da yoktu üstelik.pişman oldum buraya geçtiğime 21 ağustosta aldım yarın çıkacağım.
    Çıkış olunca getiri düşebilir.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

4. Gedik, twitter adresinde anket yapmış. 2020 için yeni bir fon çıkarsak, bu da pair trade'e dayalı olsa ve GPG'ye göre daha da riskli olsa, bununla ilgilenir misiniz demişler. Pair trade'I de tanimlamislar. %86 evet sonucu gelmiş. ☺

5. Üstatlar 12 Eylül mb toplantısında faizler düşerse 200-300 baz arası bu faiz indirimi devlet tahvillerine 2-5-10 yıllıklara nasıl yansır bilgisi olan var mı acaba?

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    Üstatlar 12 Eylül mb toplantısında faizler düşerse 200-300 baz arası bu faiz indirimi devlet tahvillerine 2-5-10 yıllıklara nasıl yansır bilgisi olan var mı acaba?
    Şimdiden yansıyor. TZT mesela uçuşa geçer ama sonra eksi yazmaya başlıyor.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

7. GPG yoğunlukta olmak üzere ek TCD ve GPG alımları yaptım. Kötü bir gün oldu, yüksekten almış olacağım ama yapacak bir şey yok. Kademeli alım yaptığım için çok endişem yok açıkçası.

Borsa taban taban gitmeye başlarsa bir süre sonra, görürüz burada "TCD pişmanlıktır" diye. Çıkayım desen çıkamazsın da.

8. OBP alan var mı... Riski bölmek adına GPG'ye güzel bir alternatif gibi duruyor, ayrıca genel manada oyak yatırım fon yönetimi işinde fena değil gibi geliyor bana.

Sayfa 62/1000 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •