Sayfa 62/1001 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Sn nikrece cevabınız için teşekkür ederim.
    Asıl merak ettiğim şirket 1 tl temettü için 1 milyar tl dağıtıyor, ortada bu para var ve bana veriyor, benim hissem niye düşüyor )))
    1 tl verince birde vergi saplıyor hissem 1,18 tl düşüyor
    Ben mantıkla çözemiyorum
    Temettüyü aldım, hisse aynı fiyattan işleme devam etse, kime nasıl bir zararı var, şirketin ne zararı olur, kişinin ne zararı olur
    kimseye zararı olmaz, hisse fiyatı değişmezse vergisini de alsın
    Düşen fiyattan vergi veriyoruz, benim bu konuyu matematikle mantıkla anlama şansım yok
    Sağlık olsun, kendi paramı kendime veriyor üstüne vergi ödüyorum, şu an temetüden anladığım bu
    Sayın seer sizi bu konuda ikna etmek zor gözüküyor.
    Vaktiniz var ise size bir kaç video önereyim.Belki bakış açınız değişir.
    https://www.youtube.com/watch?v=6E_SkQwnVqE
    https://www.youtube.com/watch?v=KlBB_BmADbs

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsada dans devam ediyor,4700 ana destek diye belirtmiştik,bunun altı felaket,şu sıralar 4800 tavuk gibi dörünüyor,hergün borsada aşağı salıyor,borsa mafyacıları gırtlağa kadar hisse almışlar nasıl boşaltacağız diye hesap peşindeler,zaten göstermelik sabah yukarı çekip peşi kapanışa doğru aşağı basıyor
    100 günlük de benim için sıkıntı olmaz gelebilir oralar yada li dip 4700 lerden döner belki.YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Kılıçtaroğlunu kovalayacakmışız yahu.

Devlet başında devleti zarara uğratanlar kim?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    En sonunda geldik 4700'e,artık görelim bakalım şunu bunu aldık diyenleri,garanti bile 22 olmuş,iş 10 altı,bana bakmayın ben zaten ucuzcuyum,yani kelepirci,üstelik fon falan bozup ilave bile etmiyorum,sadece hisseler arası çeviriyorum,ama işi bilmeyen 2001 krizinden beter diplere,zaten şu aralar borsa devre kesti kapanış sonuna kadar,mafya borsasına güvenen yayan kalır,4700'e takip

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    Denemelik ilave edelim dedik vermedi borsanın devreleri yandığı için

6. ABD Başkanı Donald Trump'ın "seçimi kaybederseniz iktidarı barışçıl bir şekilde devredecek misiniz" sorusuna, "Ne olacağını görmemiz lazım" diye yanıt vermesi ABD siyasetini ve kamuoyunu ayağa kaldırdı. Temsilciler Meclisi'nin Demokrat Başkanı Nancy Pelosi, "Türkiye'de değilsiniz, ABD'desiniz" dedi.

Hatırlayan vardır o günleri, Dışişlerimiz kınama yayınlamıştı
    Sn Cumhurbaşkanı mitinglerde biz bu ülkeyi bunlara teslim etmeyiz diyor
    Hangi manada dediğini bilen yok, İstanbul seçimlerinde bi deneme yapıldı

Sorum şu, Cumhurbaşkanı seçilemedi ve Trump gibi gitmiyorum dedi, bu ülkeyi kendi deyimiyle bu hainlere teslim etmem dedi, seçimi iptal etti, ne olacak, olmaz öyle şey diyecek babayiğit bir kurum varmı ? YSK,Anayasa mahkemesi, Mit, MSB, hayır olmaz seçilemedin diyecek bir kurum varmı ?

Sn Cumhurbaşkanı sözlerine açıklık getirmeli, herkes seçilince yapacaklarını anlatıyor, seçilemezse ne yapacak toplum bilmeli

7. Birde kimseyi 2 dönemden fazla seçmeyeceksin, halk uyanık olacak
    Gerçi ilkokul mezunu sıradan bir hokkabaz vaize kanan toplum ne kadar uyanık olur muamma, şebelek en üstten en alta milyonları kandırdı
    Kadrolaşmanın,adamcılığın önüne geçmek için kim olursa olsun, ne kadar iyi yönetirse yönetsin, 2 dönemden fazla seçmeyeceksin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    Yılmaz Özdil Çok Sinirlendi: "Erdoğan İnsanlıktan Çıkmıştır!"

https://yandex.com.tr/video/preview/...54178507448631

Sayfa 62/1001 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları