Sayfa 62/948 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7580 madde; 489 - 496 arası.

Konu: SILVR - Silverline Endüstri

1.  Alıntı Originally Posted by Optimist_74 Yazıyı Oku
    Mantikli hareket gibi gozukuyor. Bakalim bugun asagi mi basacak yine?
    Daha onceden 1.35 ten alip 2 tavanda vermistim sonra yine gaza geldim aldim hedef yine 2 ustu gibi ama birlesme olayi ertelenince biraz zaman alir sanki inis cikislara cok gelemiuorum hedefinizi zararinada olsa belirlemeyi ogrendim dun 1.70 ten almadi satacaktim. Bugun neden satmim dun 1.70 e raziyken sanirim bayan olarak daha temkinliyiz bizler

2.  Alıntı Originally Posted by Kelebekcan Yazıyı Oku
    Daha onceden 1.35 ten alip 2 tavanda vermistim sonra yine gaza geldim aldim hedef yine 2 ustu gibi ama birlesme olayi ertelenince biraz zaman alir sanki inis cikislara cok gelemiuorum hedefinizi zararinada olsa belirlemeyi ogrendim dun 1.70 ten almadi satacaktim. Bugun neden satmim dun 1.70 e raziyken sanirim bayan olarak daha temkinliyiz bizler
    Bayanlar genelde riski sevmez. Hep saglamcidirlar ama goruyorum ki cok oynak bir hisseye girmissiniz 😁
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

3. Oynak dediginiz hisseden girdigim gun 1tavan 2. Gunu ikinci tavan yaptim 2 gunde

4. Şansa bak ya gece nöbetteyim uyandığımda hisse geri gelmeyecek başlamışti. En azından 1.80 üzerine yarısını verirdim o da gitti neyse...
    2 üstüne atana kadar bekleyeceğim inşallah

5.  Alıntı Originally Posted by Kelebekcan Yazıyı Oku
    Oynak dediginiz hisseden girdigim gun 1tavan 2. Gunu ikinci tavan yaptim 2 gunde
    Ne guzel denk gelmis. Tebrikler.
    YAZDIKLARIM KESİNLİKLE TAVSİYE DEĞİLDİR!!!

6. Sayın kelebekcan hissenin geçmişini biliyor musunuz? Bu tavan çektiği zamanlar ne zamanlardı yakın tarih mi? Maliyetim çok yüksek ve yüklüyüm korkutuyor artık? Bilgilendirirseniz sevinirim.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Yeni 1.6 hareketinden bahsediyor aksi olamaz

SM-N900 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. IMG_2185.jpg

Tepkisi güzel oldu ama güvenilir mi bilinmez. 1,84 üstünde başka bir dünya olur tekrar 2 direncinden bahsedilebilir.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Her zaman sizin paranız için sizin kararınız geçerlidir.

Sayfa 62/948 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •