Sayfa 62/1002 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 489 - 496 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Mac -4,85
    myfinans Üstad merhaba fonlara devam mı?

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu son kur atağı ile az biraz kendini kurtaran yerli eurobond fonlarından kaçmak gerekebilir.
    Çünkü olmayacak şeyler oluyor.
    Kur köpüğü atıp geri gelirken CDS artmaya devam ederse yerli eurobond fonları için felaket olur.
    Ben pek katılmıyorum. Dövizin düşmesi zor ancak yerinde sayabilir. Borsada çıkış başladığında ise cds ler düşmeye başlayacaktır. Uzun vadeciler için eurobond fonları her zaman dövizden fazla getirmiştir. Arjantin olacaksak durum farklı olur ama tabiki de.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Haftaya Cumaya kadar düşüş sürebilir.
    7,29'dan 7,24'e indi.
    7 civarına gelmesi beklenebilir normalleşmeyle.
    Dediğiniz şekilde olsa iyi olurdu ama, aksam piyasasnda mudahale geldi, kendi kendine 7.24 e inmedi.

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    myfinans Üstad merhaba fonlara devam mı?
    Hoş geldiniz.
    Evet fonlara devam
    Her cinsten boy boy var.
    Sizin Boeing'ler ne oldu?

5.  Alıntı Originally Posted by dolarmilyoneri Yazıyı Oku
    Ben pek katılmıyorum. Dövizin düşmesi zor ancak yerinde sayabilir. Borsada çıkış başladığında ise cds ler düşmeye başlayacaktır. Uzun vadeciler için eurobond fonları her zaman dövizden fazla getirmiştir. Arjantin olacaksak durum farklı olur ama tabiki de.
     Alıntı Originally Posted by meci Yazıyı Oku
    Dediğiniz şekilde olsa iyi olurdu ama, aksam piyasasnda mudahale geldi, kendi kendine 7.24 e inmedi.
    Normalleşme olur diye tahmin ediyorum
    7 civarına geriler kur.

Uzun vade de her zaman iyidir tabi ama benimki birazda vur kaç
    Düşünce yine gir düşüncesiydi.

Bu arada biz hep CDS diyip duruyoruz ama iş o değil aslında.
    Biz faiz arttırımı yapacağız, yeni tahvillerimizin faizleri daha yüksek olacak
    Dolayısıyla fonların elindeki eski düşük faizli tahviller 2. el piyasasında değer kaybedeck.
    Yani CDS işi aslında 2.planda kalacak, yeni tahvil faizlerimize göre.

6. Nisan ilk haftası kadar büyük firsat verir mi bilmiyorum ama ucuz maliyetli dovizi olanlar için cazip bir alan olabilir.

Su an dolar bazli olarak mevduat faiziyle yarışır düzeyde.
     Alıntı Originally Posted by dolarmilyoneri Yazıyı Oku
    MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Hoş geldiniz.
    Evet fonlara devam
    Her cinsten boy boy var.
    Sizin Boeing'ler ne oldu?

Ben en son united airlines daydım hatırlar mısınız 75K dolar x 2 yaptım çıktım

Turkiyeden Güneş Sigorta ve Oyak Çimento ya koymuştum onlarda güzel bıraktı ama 120 bin endeks görünce tüm malı boşlaltıp çıktım bakalım bekliyoruz garan Akbank toplamaya başladım acelem yok yavaş yavaş

8.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Ben en son united airlines daydım hatırlar mısınız 75K dolar x 2 yaptım çıktım

Turkiyeden Güneş Sigorta ve Oyak Çimento ya koymuştum onlarda güzel bıraktı ama 120 bin endeks görünce tüm malı boşlaltıp çıktım bakalım bekliyoruz garan Akbank toplamaya başladım acelem yok yavaş yavaş
    Garanti bugün Marttaki büyük düşüşün bile altına geldi
    Daha da batacak hali yok bence.

Sayfa 62/1002 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •