Sayfa 62/573 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4580 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ECILC - Eczacıbaşı İlaç

1. Grand kemerleri bağladın mı? uçuşa hazırmışsınız, sen en iyisi öyle herşeye inanma hissesinden aldığın kadar ürünlerinden de al en çok da büyük boy emiş gücü yüksek 3 katlı don dan al hem kalkarken hem inerken işine yarar damdayatana da ayarla en büyük boyundan sevindir garibi ytd

2. Araştırmalarla ilgili ilk sonuçları kamuoyu ile paylaşyan DSTL, Citriodiol’ün corona virüsünün diğer türlerini öldürdüğünü duyurdu. Konuyla ilgili incelemelerin devam ettiği belirtilirken sadece sinek ilacının sıkılmasının corona virüsüne karşı tek başına bir çözüm olmayacağı kaydedildi.
    Citriodiol’ün okaliptüs yaprakları ve gövdesinden elde edilen yağlardan yapıldığı vurgulanırken, İngiliz Silahlı Kuvvetleri’nin sinek ilaçlarını depoladığı aktarıldı. Reuters haber ajansının “son dakika” ibaresiyle Sky News’ten aktardığı haberde DEET isimli kimyasal yerine Citriodiol kullanılan ilaçların depolandığı belirtildi.

3. Sn.Gazmanbaba bu paylaştığınız bilginin Eczacıbaşı İlaç ile nasıl bir bağlantısı var? Ben bir ilişki göremedim. Açıklayabilirmisniz. Saygılar.

Alıntı Originally Posted by bezginbekir Yazıyı Oku
    Sn.Gazmanbaba bu paylaştığınız bilginin Eczacıbaşı İlaç ile nasıl bir bağlantısı var? Ben bir ilişki göremedim. Açıklayabilirmisniz. Saygılar.
    Detan olmasın bağlantı? Bugünlerde reklamları dönüyor. Eczacıbaşı çevre şampiyonudur fakat her nasılsa böcek ilacı dağıtımı yapar, tüketim şirketinin pazarladığı ürünler arasında Oralet de vardır.
    Gülerken kaybettğini ağlayarak kazanamazsın.

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Bu spekülatörler istedikleri zaman bu tarz haberleri görebiliyorlar onun için güncel bir haber bağlamında paylaştım.

Detan markası altında sinek ılaci vs satışı var.

Yoksa bu haberin ilacın finansal yapısına çok fazla bir katkıda bulunmasını falan umduğumdan değil.

Sadece böyle bir haber var bilginize demek istedim.

7. İlaçtan teyyare selam söyle o yare,sinek ilacı mı koronayi engelliyor,
    Nasıl yani...
     Alıntı Originally Posted by Gazmanbaba Yazıyı Oku
    Bu spekülatörler istedikleri zaman bu tarz haberleri görebiliyorlar onun için güncel bir haber bağlamında paylaştım.

Detan markası altında sinek ılaci vs satışı var.

Yoksa bu haberin ilacın finansal yapısına çok fazla bir katkıda bulunmasını falan umduğumdan değil.

Sadece böyle bir haber var bilginize demek istedim.

Sayfa 62/573 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •