Sayfa 62/570 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 489 - 496 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. 18500 tl den 250 lot aldım 21500 verdim 1000 tl kar 5000 tl nın 20 aylık faiz getirisi yaklasik yeterde artar ac gozlu olmaya gerek yok Allah bin bereket versin .ne guzel demis atalar midyada oirince giderken eldeki bulgurdan olmamali

2. Her hisse forumda aynı muhabbet sıktı artık
    Kimi düşer der kimi yükselir sen benim yorumum altına milleti gaza getirmeyin vebal almayın diye yazarsan bende sana spekin adamımısın derim ben fikrimi belirttim tavanda yapsa yarın bir tavan daha yapsa satmayı düşünmüyorum orta vade ve uzun vade olarak girdim ilk bilançoçuyuda burda beklicem inşallah başka hisselerimde var belki duruma göre onları satıp buradan daha yüklü alabilirim neyse bu polomik bitsin artık daha bişey yazmıcam

3. 18 den aldım 2000 lot 25 görmeden satmam. hemen panik yapıyorsunuz gaza gelmeyin albayrak var işin içinde devlet var temettü var var da var. bilmediğiniz kağıtlar gibi kumar kağıdı değil. cb nın damadının soyadı var kağıtta

4. şu aşamada teknik analiz yapamayacağımıza göre temel analiz yapıcaz. daha grafik yok ortada

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    647
    Şimdi birşeyler daha yazacam olmayacak ceza alacaz neyse hadi var git işine bak spek dostu...
    Yazdıklarımı ve/veya çizdiklerimi Sermaye Piyasası Kanunu (SPK) 101., 103., 104., 106., 107., 110. maddeleri kapsamında tavsiye niteliği taşımamaktadır. Dolayısıyla yazdıklarım ve/veya çizdiklerim, eklediklerim AL//TUT/SAT olarak değerlendirmeyin, burada verdiğim bilgiler yatırım tavsiyesi değildir.

6. arkadaşlar daha gidecek diye hayaller kurduk dikkatli olun .ben verdim .çünkü iğrendim nedenmi? dün denizyatırımda 1.8 milyon hisse vardı bugun ekleme yaptılar 3.4 milyon oldu takasa iyi bakın milleti enayi yerine koyuyorlar habire mal kakalıyorlar tiksindim çıktım çok dikkatli olun hakkınızı helal edin. yatırım tavsiyesi degildir kendi görüşümdür .saygılar

7. Dün yapılan açıklamadan şirket tarafından yapıcak alım yapılamamış acaba aracı kurum elindeki malları boşalttıktan sonramı alım yapacaklar 10 gün alım için taahütleri var...ytd...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bu deniz yatırımda dün 1.800 milyon lot kalmıştı . bugün ekstra 2.5 milyon lot nerden geldi ??*? patron ek satışmı yapıyor valla tiksindim yatırım tavsiyesi degildir

Sayfa 62/570 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •