Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/243 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Evet gittim dun uzman doktor bakar bakmaz iki kaburga ust uste gelmis o yüzden orda leke görünüyor ama kuyuya taş atılmış yine de bir tomografi çekelim dedi. 1 dk lik bir islem oldu tomografi de girdim ciktim

Ve tertemiz cok sukur Check up ta tertemiz.

Birde süper bir gogus hastalıkları uzmanı doktorum oldu. İhtiyacınız olursa tavsiye verebilirim. Olmasın tabi Allah korusun

Sagolun Selim bey
    İki kaburga üst üste nasıl gelir Allah aşkına? Evde durmadan takla falan mı atıyosunuz?

Geçmiş olsun

Altın benim şu an ağzımı burnumu dağıtıyor - Göğüs Hastalıkları Uzmanı kesmez beni
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Arka ve ön kaburga bir cikmis. O bolge de leke görünümü veriyor. Cok sık rastlanılan bir durummus

Sizin demo hesap değil mi? İmzanız var. Gercek para ile oynuyorsunuz düşmesini hiç istemem. Yani gerçekse cidden üzülürüm. Düşmesin siz karla kapatın öyle düşsün.

Sizin demo hesap olduğunuzu düşündüğüm için ben biraz umarsızca yazdım. Eger gerçekse kusura bakmayın..

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Sizin demo hesap olduğunuzu düşündüğüm için ben biraz umarsızca yazdım. Eger gerçekse kusura bakmayın..
    Demo - benim için endişelendiğiniz için teşekkür ederim yine de. Ciddi işlem yapıyorum diyelim - kaptırarak kendimi.

Tekrar teşekkürler

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
    Arka ve ön kaburga bir cikmis. O bolge de leke görünümü veriyor. Cok sık rastlanılan bir durummus

Sizin demo hesap değil mi? İmzanız var. Gercek para ile oynuyorsunuz düşmesini hiç istemem. Yani gerçekse cidden üzülürüm. Düşmesin siz karla kapatın öyle düşsün.
    Ha çekim sırasında üst üste binmek

Ben de şoke oldum bir an. Benim üzerimden ortopedik çok macera geçmiştir. Bunu ilk defa duydum ve kendi kendime "beterin beteri var" dedim

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Demo - benim için endişelendiğiniz için teşekkür ederim yine de. Ciddi işlem yapıyorum diyelim - kaptırarak kendimi.

Tekrar teşekkürler
    Valla demoyu bu kadar ciddiye almanızı cok ama cok takdir ettim

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Ha çekim sırasında üst üste binmek

Ben de şoke oldum bir an. Benim üzerimden ortopedik çok macera geçmiştir. Bunu ilk defa duydum ve kendi kendime "beterin beteri var" dedim
    Tahmin edebiliyorum. Erkek olunca haldır huldur yaşıyorsunuz. Özellikle cocukken tabi

Cikti yine altin bumerang gibi masallah

Sayfa 62/243 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •