Sayfa 62/168 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1342 madde; 489 - 496 arası.

Konu: CRFSA - Carrefoursa

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by mterdemli Yazıyı Oku
    Midem bulandı. İnan borsadan soğudum. Uzun süredir elimde 2 kağıt var ikiside aynı..
    Ne ümitlerle aldık nelerle karşılaştık..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsadan soğumayın, yatırım ahlakınızdan soğuyun.Borsada mantık x3 yapmış kagıdı tutmak değildir, x3 yapacak kagıdı bulmaktır.
    Sahsen ben son 3 ayda x3 yapmış hiçbir kagıda atlamam isterse x10 ulassın çünkü geldiği yere düsebilir.Alttan alan spek bir yerleren mal boşaltacaktır. Bol kazançlar hepinize
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

2. Bugün daha ilk günler ilk dakikalar. Bakalım hayırlı olsun rüçhan herkese. bekleyen herkes umduğunu alır umarım kağıttan. ytd.
    Son düzenleme : HBBK; 24-11-2020 saat: 11:04.

3.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Borsadan soğumayın, yatırım ahlakınızdan soğuyun.Borsada mantık x3 yapmış kagıdı tutmak değildir, x3 yapacak kagıdı bulmaktır.
    Sahsen ben son 3 ayda x3 yapmış hiçbir kagıda atlamam isterse x10 ulassın çünkü geldiği yere düsebilir.Alttan alan spek bir yerleren mal boşaltacaktır. Bol kazançlar hepinize
    Görüş ve öneriniz için teşekkür ediyorum.
    Evet bazen beklentileri gerçekçi tutamıyorum. Sık Yaptığım hataları biliyorum ancak yine de yapıyorum. Carfurda çok güzel para kazandım. 10 civarinin altindan alıp 19.80 tabanından verdim. Yapmama gereken sattığım kağıda uzun süre bir daha bakmamak. Yükselirken kağıda ekleme yapmamak vs vs gibi uzun bir hata listem mevcut.
    Carfurda birlikteliğimizi nedense bir türlü sonlandıramadım. Bakalım süreci izliyorum.
    Hakkımızda hayırlısı..

GM1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ben söylediklerimden sorumluyum, anladıklarınızdan değil.
    Stefan Zweig

4. Arkadaşlar bende r ler biraz önce görünüyordu şimdi görünmüyor, sizde durum nasıl ?

5.  Alıntı Originally Posted by Sasa500 Yazıyı Oku
    Zirvelerde ma boşaltma işlemine başladı sonra tekrar toplamaya geçmişti sanki, beklenti büyük olunca silkelemede kanlı geçti
    Ama beklentilerin hep hayal kırıklığı yaratmasıyla birlikte artık ky nin de gücü kalmadı yakında nakavt olacak gibi.. ytd
    Şu ana kadar hep haklı çıktın umarım bu sefer yanılırsın rüçhan sonunda gülen taraf biz oluruz..

6.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende r ler biraz önce görünüyordu şimdi görünmüyor, sizde durum nasıl ?
    Bende sabahtan beri hiç görünmedi, 2-3 kez banka ile görüştüm rüçhanlar alfabetik sıraya göre hesaba geçiyormuş.. çok saçma bir durum

7.  Alıntı Originally Posted by borsamağduru32 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende r ler biraz önce görünüyordu şimdi görünmüyor, sizde durum nasıl ?
    problem yok tamam görünüyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,178
     Alıntı Originally Posted by kprleo Yazıyı Oku
    Zirvelerde ma boşaltma işlemine başladı sonra tekrar toplamaya geçmişti sanki, beklenti büyük olunca silkelemede kanlı geçti
    Ama beklentilerin hep hayal kırıklığı yaratmasıyla birlikte artık ky nin de gücü kalmadı yakında nakavt olacak gibi.. ytd
    Şu ana kadar hep haklı çıktın umarım bu sefer yanılırsın rüçhan sonunda gülen taraf biz oluruz..
    Bakın gecen hafta bısey yazmıstım oradakı mantıgı anlasaydınız suan pek uzulmezdınız. Kısaca sun belırtmek istiyorum
    spk onayı cıktıgında dedımkı hısseyı almak ıstedım ama banka musade etmedı dedım! neden
    1 brut takas
    2 temınat yok
    yanı artık alt pazarın modası bır nebze gectı sıg kagıtları 3 4 kata cıkartıp vuruyorlar. eskıden bulten cıktıktan sonra tVAN SERISI BASLARDI. ŞİMDİ EN BASTA TAVAN GELIP SONRA FISSSSS
    MADEM SIĞ KAGITLARDA HAYEL PEŞİNDESİNİZ, GİDİN piyasa oncesi pazardan yuksek bedeellı veya sermaye artırımı ıhtımalı olan saglam sırketlere yatırım yapın gunde 5 sefer ıslem goruyor ... daha cabuk zengın olabılır veya kaybedebılrısınız...
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

Sayfa 62/168 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •