Onemli Gunler Banner
Sayfa 62/133 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 489 - 496 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. 350 milyon tl=50 milyon dolar bedava İstanbul'da lüks bir site parası hey yavrum hey ölmüş eşşek kurttan korkmaz ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım tamamen kendi düşüncelerimdir kimseye al tut sat yat gibi tavsiyeler değildir...

2. Merhaba kurt kardeşim royal için hesap
    Acmisin ne iş başka yerde yazında yok panik yapıp mal kapma peşindesin bu acik net yoksa iyilik yapmak için burada ne işin var neden yeni çıktın meydana sen hayırdır demezlerml sana kardeş ellinde senet yoksa boşu boşuna konuşma akılı başka yerde ver

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar çok rica ederek operasyon yapanlara cevap vermeyelim ve de kaale almayalim. Bu insanlarin derdi kafa karışıklığı yapıp mal sattirmaktir. Ne koparirsam kardır mantığı yani. Arkadaş belli ki acemi. O yüzden yokmus gibi davranıp gerçek bilgi paylaşımı yapalım..

4.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Salı yüklü alış giricem. İnşallah alabilirim
    İnanalım mı?

Benim aklım bana bile yetmiyor...

5.  Alıntı Originally Posted by mustiktu Yazıyı Oku
    350 milyon tl=50 milyon dolar bedava İstanbul'da lüks bir site parası hey yavrum hey ölmüş eşşek kurttan korkmaz ytd...

GM 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen o yüzden Tekirdağdaki arazi parasına 70 milyon tl ye yünsayı sattılar,
    Aç tavuk kendini buğday ambarında sanır

6. Koskoca bankasyayı 155 mlyon tl ye kimse almadı 2 milyar tl ye Royal alıcaklar haklısınız İhaleden hiçbirşey çıkmayacak şirketi tasfiye edip kottan çıkarıcaklar ytd https://www.haberler.com/bank-asya-2...464063-haberi/

7.  Alıntı Originally Posted by alfred23230 Yazıyı Oku
    İnanalım mı?

Benim aklım bana bile yetmiyor...
    Benim için yüklü sizin için aynı değer olmayabilir...🤣🤣

8. Tahtası sığ olduğu için yüklü bir alım dedim. Ayrica alacağım eger fırsat verirse sözümüz söz... Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 62/133 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •