Sayfa 62/1024 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by MusT Yazıyı Oku
    Dün Garanti de 100 bin tl 11,80 den 32 günlük bağlandı.
     Alıntı Originally Posted by lukas Yazıyı Oku
    Yapı Kredi TL 500K 32 gün %11,80

Yapı kredi $ 100K 32 gün % 3,0
    yeni mi temditmi?

Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    yeni mi temdit mi?

yeni hesap 01.03.2017 de bağlandı

akbank ve yapı kredi tl de üç aşağı beş yukarı aynı 11,75-11.90 arası duruma göre ve paraya değişiyor daha iki bankada %12 görmedi.

yannız akbank $ da daha iyi veriyor...

4. Alternatif yatırım yapmak isteyenler için çok güzel paylaşımların yapıldığı aşağıdaki adresi incelememiz gerek. Hem borsa , hem doların yönünü bilimsel olarak açıklayan paylaşımlar var. Dolayısıyla faiz oranlarını da tahmin etmek kolaylaşıyor.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...3563#post63563

5.  Alıntı Originally Posted by lutfu001 Yazıyı Oku
    Dolar hesabınızda dolar varsa çekebilirsiniz, ama yüklü miktarda dolar çekmek isterseniz şubeyi 1-2 gün önce aramakta fayda var çünkü şubeler yüklü miktarda döviz tutmaz.

Doları A banktan B banka yollama işlemi SWift olarak adlandırılıyor ve gönderen banka hemde alıcı banka ücret kesiyor... yani swift kendi paranızı transfer etmek için çok makul bir yol değil sadece Yurtdışına para yollamak için kullanışlı o kadar..
    Öncelikle yorumun için tşk ederim.

Dolar hesabında dolar varsa derken orasını anlamadım.

Bankaya fiziki dolar yatirmadim.

Bankanın sitesinden dolar aldım.hesabımda hem dolar olarak gözüküyor, Hemde tl karşılığı görünüyor.

Benim şimdi döviz hesabımda dolarmi var...dolar karşılığı tl mi var...çekmek istesem fiziki dolarmi ödeyecek.

Sent from my HTC Desire 816 using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek: Tasarruf oranı yatırım ihtiyacına oranla düşük. Mevduat faiz oranları çok yüksek

Bakan biraz önce twitırdan yazdı..
    bir vatandaşın faizlerin agresif düşmesi lazım neden düşmüyor diye sorduğu soru üzerine bu cevabı verdi yani tasarruf oranları artmadan faizlerin düşmesi imkansız dedi ! emir komuta ile faiz düşmez demek istedi !

7.  Alıntı Originally Posted by boschyatirim Yazıyı Oku
    Öncelikle yorumun için tşk ederim.

Dolar hesabında dolar varsa derken orasını anlamadım.

Bankaya fiziki dolar yatirmadim.

Bankanın sitesinden dolar aldım.hesabımda hem dolar olarak gözüküyor, Hemde tl karşılığı görünüyor.

Benim şimdi döviz hesabımda dolarmi var...dolar karşılığı tl mi var...çekmek istesem fiziki dolarmi ödeyecek.

Sent from my HTC Desire 816 using hisse.net mobile app
    Döviz hesabınızda dolar var istediğiniz şekilde çekebilirsiniz, miktar yüksekse banka şubesine haber verin şu tarihte şu kadar dolar çekeceğim diye
    hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

8. Pazartsi bağlamıştım, Odea: 12:25 Burgan:12:40 eski para 100 bin civarı ikiside

Sayfa 62/1024 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •