Sayfa 62/211 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 1688 madde; 489 - 496 arası.

Konu: SOKM - ŞOK Marketler Ticaret A.Ş.

1. Bu hafta da al sat larla güzel para kazandırdı. Teşekkürler şok market

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

3.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Okları koymuşuz yukarı yönü tercih etmiş ancak 10.59 geçilip daha sonra Cuma kapanışı altında kalmış. 10.59 ve 10.68 ilk kritik dirençler olmaya devam ediyor. 10.40 ilk destek 9.81 son destek. Aşağısı için sonrasını umarım görmeyiz. Şimdilik yatayda kalma isteği devam ediyor. Bir süre daha devam edebilir.
    Kanal altına bırakmadılar, 10.46 yarın destektir. Evet kanal geniş, hacimle desteklenmesi gerekir, ben halen umudumu koruyorum. Seçime zaman azaldı ama yine de bir hareket beklentim var.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

4. Bugün malı çıktığı her noktada boşalttim. Bir miktar kaldı. Onu da varsaydım keske

SM-N950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şok Marketler (SOKM, Negatif): Şirket 4Ç18’de, ortalama piyasa beklentisi olan 26,2 milyon TL’lik net kar rakamının aksine 54,9 milyon TL net zarar açıkladı. Şirket 4Ç17’de de 105,1 milyon TL net zarar açıklamıştı. Satışlar 4Ç18’de ortalama piyasa beklentisinin %12,2 altında, yıllık bazda %35,4 artışla 3.351 milyon TL seviyesine yükselirken, FAVÖK ortalama piyasa beklentisinin %10,0 altında, yıllık %55,7 artışla 174,6 milyon TL seviyesinde gerçekleşti. Bu doğrultuda FAVÖK marjı da, yıllık 0,7 puan artarak %5,2 seviyesinde gerçekleşti. Ülker Bisküvi (ULKER, Sınırlı Pozitif): Şirket, %19,23 oranında hissesine sahip olduğu Godiva Belgium’un Japonya, Kore, Avustralya ve Yeni Zelanda'daki operasyonları ile bu ülkelerdeki Godiva markası haklarının sınırsız süre ile kullanımı ve Belçika'daki fabrika, makine ve teçhizatlarının satışı için MBK Partners ile ön protokol imzalandığını bildirdi.
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

6. *ıcbc türkiye, şok marketler hedef fiyatını 14,00 tl'den 13,00 tl'ye, tavsiyesini 'al'dan 'tut'a indirdi
    Çalış, çalış ileri, çalışan kalmaz geri...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
     Alıntı Originally Posted by adestim Yazıyı Oku
    *ıcbc türkiye, şok marketler hedef fiyatını 14,00 tl'den 13,00 tl'ye, tavsiyesini 'al'dan 'tut'a indirdi
    0.43 kuruş ederi olan, özsermayesi sermayesinin yarısının altına düşen, devletin şahsen kafayı taktığı sektördeki hisseye müthiş fiyat vermiş.

ciddiyetsizliği şuradan belli 10 tl şu an hedef 13 %30 marj var ama al yorumunu revize ediyor.ş....ler...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

8.  Alıntı Originally Posted by matrix_11 Yazıyı Oku
    Kanal altına bırakmadılar, 10.46 yarın destektir. Evet kanal geniş, hacimle desteklenmesi gerekir, ben halen umudumu koruyorum. Seçime zaman azaldı ama yine de bir hareket beklentim var.

Lafı eveleyip gevelemeye gerek yok adamlar beklentinin altında gelen kötü bilanço ile malı bıraktılar. Böylece oluşma aşamasında olan trende de bozulmuş oldu. Bu gibi durumlarda risk piriminize göre stopları çalıştırmak gerekiyor. Bir yerde de zarar kes şart (%8 veya 10 kişiye göre değişir) Hemen bilanço arkasından bazı kurumlardan gelen paraende sektörü hakkındaki 2019 için risk beklentisi açıklamaları da düşüşe gaz olmadı diyemem.
    Bundan sonra teknik olarak 9.20 veya 9.07 seviyelerinden tepki verme ihtimali çok yüksek. Ancak tpekinin şiddetive ne kadar süreceğini ön görmek zor. Benim öngörüm belirttiğimiz seviyelerin arından 3 hafta sonraki seçim ortamını da düşünecek olursa bir süre yatayda devam edebilir.

Yazdıklarım analiz niteliğindedir, yatırım tavsiyesi olarak alınmamalıdır.

Sayfa 62/211 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •