Sayfa 62/124 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 489 - 496 arası.

Konu: GWIND - Galata Wind Enerji A.Ş.

1. Telaşınız neden..

Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Ayrıca, geçen yıl istisnaî bir yıldı,akıl almaz fiyatlamalar oldu......Aynısı bunda da uygulanacak diye bir kural yok.....milleti yanlış yönlendiriyor yazınız........ Ben hâlâ 2 ye kadar yolu var diyenlerdenim.....Ederi o çünkü......
    Her olumlu yazana, ben demiştim diye niye yorum yapıyorsunuz. Tekrar soruyorum hissede değilseniz ne işiniz var.. hisse düşecek/ çıkacak size ne.. niye sürekli olumlu düşünenlere polemik yapıyorsunuz... siz söyleyip/ yazıp gidin.. sanki olumlu haberleri kötülemek ve kağıda yeni girişleri engellemek gibi bir pozisyondasınız....

Bir daha yazıyorum.. Bu kağıt enerji kağıdı iner çıkar ancak bu baskılanan fiyatlar kapıda ilgiyi artırır... yatırımcı açısından.. maliyeti hep düşük kalıp karlılığı hep artabilecek bir yapıda... siz bunun görülmesini mi engellemek istiyorsunuz...

Düştükçe biriktirmeye devam o zaman..sizin ekip baskıladıkça olan şu: kağıdı satanlar azalıyor.. hacim düşüyor... yeni girenlerde satmıyor.. çünkü yatırımcı...
    Tekrarlı-yorum: hissede iseniz..görüşünüze göre beklemeden satın ve çıkın.. değilseniz ne işiniz var burada?

YTD

2. Merhaba arkadaşlar. Ben de 3,9 dan biraz aldım. Aranıza katıldım.Acelem yok. Uzun vadede bu hisseye inanıyorum.
    Y.T.Değildir.

3. Ben nerden girdi bu hisseye

100 lot aldırdılar 117 ₺ Zarar%35 yuh olsun

4. Bloomberg tv de Gwind Ceo su konuşuyor. Hala mevcut kapasiteyi 2 katına çıkaracağız vs... anlatıp duruyor. Yok uygun yurtdışı kredisi vs.... LAN BIRAK !!!

5.  Alıntı Originally Posted by birnickiste Yazıyı Oku
    Halka arz fiyatı’nın tespitinde piyasa çarpanı yöntemi dahil edilmeden sadece indirgenmiş nakit akımları yöntemi ile fiyat tespiti yapılsaydı hisse fiyatı 3.90 çıkardı. Bist’in pik yaptığı bir dönemde halka arz olduğu için çarpanların etkisiyle ederinden %25 daha yüksek halka arz olmuş denebilir.

Bugünkü fiyatlar artık hissenin adil değeridir benim nazarımda. Konjonktüre göre artar düşer bilinmez ben Bir miktar alım yaptım.
    Ytd.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Halka arz fiyatı sorulduğunda ; “ çok doğru bir değerden halka arz yapıldı” diyor.

6. Arkadaşlar, kimsenin adamı değilim, herhangi bir art niyetim de yok,sadece 22 yıllık borsa deneyimim bana diyor ki, bu kağıt daha da düşecek, hem de öyle göstere göstere değil, çaktırmadan düşecek........

7.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, kimsenin adamı değilim, herhangi bir art niyetim de yok,sadece 22 yıllık borsa deneyimim bana diyor ki, bu kağıt daha da düşecek, hem de öyle göstere göstere değil, çaktırmadan düşecek........
    Düşsün be kardeşim.
    1 liraya kadar düşsün de alalım.
    Enjsa da bu durumu yaşadım, şimdi nerede?
    Düşeceğini kesin biliyorsan sat, elinde yoksa bekle düşünce alırsın.
    ����
    YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
    Burada paylaştıklarımdan dolayı trakyalı ve hissenet sorumlu tutulamaz.

8.  Alıntı Originally Posted by adanalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, kimsenin adamı değilim, herhangi bir art niyetim de yok,sadece 22 yıllık borsa deneyimim bana diyor ki, bu kağıt daha da düşecek, hem de öyle göstere göstere değil, çaktırmadan düşecek........
    Ben Zaten Doğan Hol ve yayın birleşmeden evvel bede doğamhol 600.000 lot vardı Maliyet 3 ₺ idi beni 10 sene bekledim

Zararına çıktım bunlar Aşağık Hissediyorum

Bunuda bana yatım yaptığım banka Önerdi ben iş olsun diye Yüksek ten halka arzdan gelen 100 lot 5.06 dan şimdi 3.87

Buyur Aman şunuda Söyleyen bloombeggk tv de Sabah akşam halka Arzlar yok on tavan yok sekiz tavan diye diye Yediler

Şimdide yerli yatırıncı halka arzlar da % 35 lere düşmüş düşer sizin sayanizde

Sayfa 62/124 İlkİlk ... 1252606162636472112 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •