Sayfa 62/639 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 489 - 496 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Beklemeye devam el mahkum o zaman... tarih tamamen sürpriz anladığım kadarıyla... toplantı tarihi tamamen yönetimin tasarrufunda yanılıyor muyum???

Tabi birde ne tarz kararlar alınacak o satın alınacak....

2.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Beklemeye devam el mahkum o zaman... tarih tamamen sürpriz anladığım kadarıyla... toplantı tarihi tamamen yönetimin tasarrufunda yanılıyor muyum???

Tabi birde ne tarz kararlar alınacak o satın alınacak....
    Evet hocam,tasarruf tamamen YK'da bulunuyor.Benim düşüncem çağrılı OGK olacağı yönünde.Bu durumda OGK yapılmasına ilişkin YK kararından ciddi kestirimlerde bulunabiliriz.
    Nûn

3.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    Ümit hocam,kurumlar vergisi beyannamesi verilmeden önce olağanüstü GK yapılmasını bekliyorum.Semifinal arkadaşımızın da belirttiği gibi,öncesinde YK kararı KAP'a düşecektir.Bu kararda olağanüstü genel kurul maddeleri yazılı olacaktır.

Önemli bir ayrıntı olarak;yeni TTK uyarınca "koşullar" sağlandığı için,yani dipnotlarda şarta bağlandığı için "çağrısız" yapılma imkanı da bulunmaktadır.Çağrısız olması durumunda YK kararı düşmeden OGK kararları düşebilir.
    dediğiniz gibi olma ihtimali yüksek zira, zira açıklanan gelir tablosunda 6 aylık faiz var sanırım sonrası hesaplanmadığına göre kurumlar vergisi beyanı öncesinde genel kurul yapılıp dahil ettik denile bilir diye düşünüyorum..alımların karşılanmasıda bu sebeple sanırımm

4.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    dediğiniz gibi olma ihtimali yüksek zira, zira açıklanan gelir tablosunda 6 aylık faiz var sanırım sonrası hesaplanmadığına göre kurumlar vergisi beyanı öncesinde genel kurul yapılıp dahil ettik denile bilir diye düşünüyorum..alımların karşılanmasıda bu sebeple sanırımm
    Kurumlar vergisi beyannamesi Nisan 25 diye hatırlıyorum doğru mu???

5. Yaz geliyor...meşrubat zamanı ✌✌

Sent from my SM-N910C using hisse.net mobile app

6.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    Kurumlar vergisi beyannamesi Nisan 25 diye hatırlıyorum doğru mu?

7.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Kurumlar vergisi beyannamesi Nisan 25 diye hatırlıyorum doğru mu?
    1-25 Nisan tarihleri arasında beyan edilebiliyor.Geçen sene 2 Mayıs'a uzatılmıştı,muhtemelen bu sene de 1 hafta uzatma gelir.Nisan'ın son haftası bir sirküler çıkarılır.
    Nûn

8.  Alıntı Originally Posted by seddülbahir Yazıyı Oku
    1-25 Nisan tarihleri arasında beyan edilebiliyor.Geçen sene 2 Mayıs'a uzatılmıştı,muhtemelen bu sene de 1 hafta uzatma gelir.Nisan'ın son haftası bir sirküler çıkarılır.
    Usta o zaman minimum bir ay daha bu fiyatlarda kalır gibime geliyor....

Sayfa 62/639 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •