Sayfa 62/992 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    GARAN koyunların başı, onu yukarı sürünce diğerleri de arkadan gelir diye düşünüyor çobanlar.

Hocam bu borsa adama gerçekten kafayı yedirir. Şu takas 8,60'a götürür dersin ama adamlar 8,54'den 8,42'ye veriyor..
    Her şey ilüzyon gördüğüm hiç bir şeye (göstermek istedikleri) inanmıyorum bu piyasada

2. Ulusal 30 endeksi geçmiş bir yıl içinde hiç artış kaydetmemiş.
    Ulusal 100 endeksi geçen sene bu zamanlara göre %6.5 değer kazanmış.
    Bi çapan oğlu var kibim bu işte.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by b_g Yazıyı Oku
    Hocam bu borsa adama gerçekten kafayı yedirir. Şu takas 8,60'a götürür dersin ama adamlar 8,54'den 8,42'ye veriyor..
    Her şey ilüzyon gördüğüm hiç bir şeye (göstermek istedikleri) inanmıyorum bu piyasada
    Sabahdan beri topluyor, bir iki kademe daha alır diye giriyorsun karanlık odada 20 kademe veriyor zararına.

Akıllı adamları ütmek üzere kurulmuş bir sistem.
    Paralı adamlar vs akıllı adamlar.

Ne kadar emin isen o kadar dikkatli işlem yapmak lazım, binlerce gözün kaçırdığını bulmak sıra dışı olur.

Para genelde galip geliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Bence alıcı da satıcı da gücünü son yarım saat ve karanlık odaya saklayacak.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Eurusd bir yere sert bir fırlayacak ama nereye allah bilir. Ben yükselise oynadım

6. yabancılar bu hafta da satmış
    82 binden beri satıyorlar. 103 binden sonra almaya mı başlayacak?
    genel yorumum: şu 1 ayda olan biteni kimse anlamadı. hala da anlayamıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Eurusd bir yere sert bir fırlayacak ama nereye allah bilir. Ben yükselise oynadım
    parite beklentim 107
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Sabahdan beri topluyor, bir iki kademe daha alır diye giriyorsun karanlık odada 20 kademe veriyor zararına.

Akıllı adamları ütmek üzere kurulmuş bir sistem.
    Paralı adamlar vs akıllı adamlar.

Ne kadar emin isen o kadar dikkatli işlem yapmak lazım, binlerce gözün kaçırdığını bulmak sıra dışı olur.

Para genelde galip geliyor.
    Hocam sabah Vestel'de yaşadığımı sana anlatsam belki bana inanmazsın ekstremi koymam gerekecek
    Sabah görüntüyü beğenmedim 13,24 ve 13,12 sattım..Ben sattıktan sonra 13 oldu..Baktım tepki vermeye başladı 12,05 yazdım 12,10 oldu 12,1 yazdım 12,15 oldu...Derken 4 emir var ve hiç birini alamadan 13,46 yaptı...Aç bak gün içi işlemlere 2-3 dak içinde oldu bunlar..
    Hani diyoruz ya pala şu bu yön veren falan...Yalanın dik alakası...Yöneten bizleriz..Biz de varsa bir şey düşür, yoksa gökyüzüne çıkart..

Sayfa 62/992 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •